Honda XL 600 (1987)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Danismckost
Danismckost napsal 29.01.12 v 07:47

Herbe, neváhej ani milisekundu, zahoď ty svý krámy jak říkáš a ihned do ní pojď!!! Je to už nějaká doba co jsem se proháněl po konopných polích na XL, ale názor mám stejnej!! Byla to skvělá motorka. XL byla moje první velká motorka, od té doby jsem měl mooooooc různých šestistovek, 450, 250 cross, silničky a prostě všecko možný, ale zůstávám věrnej HONDĚ i když teď mám KTM 525 SX. XR650R jsem měl minulý rok taky, byla to asi nejlepší motorka co může člověk v současné době za rozumnou cenu koupit.. Takže se moc neposmívej Herbelife, nebo se ti rozskočí motor a věř že na xr650r toho moc neschrastíš!!! . Co se týče zahrádky, je to legální pole technického konopí za účelem výroby hojivé masti www.trompetol.com

herbelife
herbelife napsal 22.01.12 v 20:40

je to fakt tahoun??? jestli jo tak zahodim moje krámy a jdu do ní. zahrádku maáš pěknou. ušlechtěnou

mlady.jezdec
mlady.jezdec napsal 01.04.10 v 12:07

Nerikej ze to je foceno na tve zahrade! Jestli to jo tak ti to zavidim vic jak tu masinu!

Marťan666
Marťan666 napsal 25.02.10 v 10:12

Paráda Xlka pro ty mám slabost ,kamos ma z roku 81 XL 6OOL s 21'' kolem vepredu... mit peniz jdu do ni hned.Jo a pole vedle taky fajn

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 10.06.08 v 21:31

Su taky od Olomouce. A na tankodrom si občas zajedu. Se mužem domluvit

davexr
davexr napsal 10.06.08 v 20:03

JEE endurista z Olomouce Jezdiš někdy na tankodrom na tom do šternberka nebo to máš daleko ?