Suzuki GSX 650 F (2008)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

pawell
pawell napsal 31.03.14 v 19:59

Moje oblíbená motorka, v modré nejhezčí. Šťastnou sezónu 2014.

pawell
pawell napsal 31.03.14 v 19:58 10b.

Moje oblíbená motorka, v modré nejhezčí. Šťastnou sezónu 2014.

GRingo
GRingo napsal 07.06.08 v 22:49

TAkže už mám po garančce a mohl jsem zjisti, že na jedničku jede 108 km/h. Ve vyšších otáčkách je to docela svižná mrška. Pocit rychlosti je tu mnohem větší než na supersportu. Včera jsem měl možnost vyzkoušet R1 a ve 120 jsem na ní měl zhruba stejné pocity, jeko mám na té svojí v 80. Každopádně na cestování je naprosto nedostižná.

GRingo
GRingo napsal 22.05.08 v 21:00

Díky moc za komentáře. Zkušenosti se sbírají pomalu, ale jistě. Už mám přes 600 a těch 300 jsme za den zvládli celkem v pohodě rozhodně o něco líp než vloni, když jsme měli SV650S.
K těm zkušenostem - musim uznat, že i když je to celkem macek a suchou váhu má 215 kg, je překvapivě ovladatelná - je na tom v tomto ohledu o dost líp, než její předchůdkyně GSX600F.
Ta černo-stříbrná je fakt úžasná barva, dlouho jsem nad ní přemýšlel, ale nakonec vyhrála moje slabost pro tradiční barvy Suzuki. Jo a těch 12500 už se taky nemůžu dočkat, ale záběh je záběh.

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 15:57

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

igi.levo
igi.levo napsal 15.05.08 v 22:49

ja mam tiež čierno-stribornu,najazdenych cez 4000km.Už som na nej išiel 215km\h.Ma dobry zaber i v nizkych otačkach.Pači sa mi na nej ten "rev",ked ju točim do 12500otačok no neni to žiadny supersport.JE to vlastne cestak kapotažovaný Bandit.A čo sa tyka spolujazca neni to sedenie nič moc.Skus prejst 300km za den,a uvidiš ako tvoju drahu polovičku bude boliet prdel.

Honzimus
Honzimus napsal 15.05.08 v 17:46

taky o ní uvažuju, takže i já přívítám další zkušenosti, případně z čeho jsi přesedlal, ať si udělám nepřesný obrázek o tom, čemu se dá říct svižná, dík

Akzoj
Akzoj napsal 14.05.08 v 16:43

Krásná mašina, uvažuju o ní. Kdyžtak piš průběžné zkušenosti