Honda XR 125 (2006)

Drake89 napsal 16.08.09 v 10:02

dobre ji davas

CERTTIS
CERTTIS napsal 08.08.08 v 23:44

v pohodě na tom létaš,ale dopady jdou na doraz co?není to přeci ostrý endurko,vím o čem mluvím.tak at to jezdí a mnoho štastných Km,bo my motorkaři to potřebojem 2X tak více

j.cejgl
j.cejgl napsal 13.06.08 v 19:23

Jejda další blázen co s tím lítá mno jo no já taky a už sem ten skouk jednou přehnal bojim že časem odejdou tlumiče bo rám ale tak super někdy napiš pokecáme

Bam napsal 09.06.08 v 11:08

pro jRcK : obcas se proste i novaa motorka musii pozlobyt a varaderko nevaraderko dostalo by taky za usi a skoky zavidet nemusiis staci kdyz si sjedes na nejakou trat s tim tvym Varaderem a jen za to trosku vem kdyz sou dobry lavice tak to liitaa ty fotky co tu mam tak to sem jezdil na napul vytocenou dvojku a vynese to kraasne...

Jariii-R6
Jariii-R6 napsal 02.06.08 v 21:38

twe, ses dobrej blazen koupit si novou motorku a takhle na ni radit :), to ja si koupit nove moto tak ho mozna tak lestim v garazi jako varaderko co mam ted :D, ale jinak moc pekny a jak rikal Janda v x factoru, nemam slov, jen tleskam :D. Pěkná motorka skoky zavidim, ja tak mozna skakal 20cm s simsonem :)

Bam napsal 08.05.08 v 22:46

Jinak DÍK vsem co mi chvaalí motorku i jiizdu

Bam napsal 08.05.08 v 22:43

Pro tatsaaha chtel sem původně hondu CRM ale jaksi naši řekly že jesli mi maj přidat tak si mam vybrat novou motorku co se dá koupit na firmu a ty co sem si vybíral byly prej drahý takže proto XR!!Bohužel nooo...

Bam napsal 08.05.08 v 22:38

Pro Chrudu : tam je lavice je to poznat podle stínu

vaco
vaco napsal 01.05.08 v 21:59

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 26.04.08 v 12:22

Jezdíš pěkně, ale možná by ti sedla Honda CR 125 nebo nějaké závodní endurko (-:

MarekCBR
MarekCBR napsal 25.04.08 v 21:04

Hmm tý jo, na to jakej to má výkon (jel jsem na tom!) tal lítáš pěkně a to doslova!

juradosty
juradosty napsal 25.04.08 v 17:30

pekny

Drake89
Drake89 napsal 25.04.08 v 16:24

pekny skoky

tatsaah
tatsaah napsal 25.04.08 v 15:42

nechapu proc si kupoval tohle proc s nesel do DT nebo KMT EXC??? kdyz na tom skaces a chces vykon tak na to neni xr vubec vhodne motorka a to mluvim z vlastni zkusenosti hodne sem jich videl slysel a projel a ani jedno s jakejmakoli upravama nebylo na skoky a na naky zbesilý ježdeni vhodny holt slaby ctyrtakt

chruda
chruda napsal 25.04.08 v 15:35