BMW R 1200 C (1998)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Shadowfax
Shadowfax napsal 06.02.09 v 07:02

Při výměně baterie holt ut nádrž sundat musíš to jinak nejde taky mě to leots čeká.Mám tam baterii ještě originální (10-let!!)tak tam dám gelovku a mám zase doufám na 10let pokoj.Jinak ten adaptér na dobíjení je moc šikovný.A´t lítá

CEC1L
CEC1L napsal 11.04.08 v 10:45

Výborná volba, slušná výbava (kufry, pohodlné sedlo pro spolujezdce, čiré blinkry, oválné zrcátka, kryt brzdy, plexi) a padací rám by jí taky moc slušel 10
Přeji mnoho pohodových km

Sydney
Sydney napsal 28.03.08 v 18:23

Vítej v klubu, líp sis vybrat nemohl . Nádrž musíš sundat jenom když měníš baterku nebo vzuchovej filtr. Já tam mám origo vytažený dva kábliky- odizolovaný a stočený nad nářadím pod nádrží.Když potřebuju dobíjet tak do nich strčím "banánky",na ty píchnu nabíječku ajeto. Nadčasová mašina pro fajnšmekry.Kudy jezdíš, tudy budíš pozornos.

Lada-Pce
Lada-Pce napsal 25.03.08 v 21:59

Tahle mašina je super ať Ti jezdí a s těma padákama má Toňdas pravdu líp to vypadá a jitota je jistota. Ps mnoho štastných kilometrů.

Ladyk
Ladyk napsal 25.03.08 v 20:34

Parádní motorka,v krácné černé barvě, kufry tam taky nějaký jsou, tak teďka už jen hezké počasí a hurááá na cesty!Ořeji čistou stopu a slunce v zádech

Boža
Boža napsal 25.03.08 v 19:50

kluci ti ji už pochválili dost a mají pravdu viděl jsem ji naživo a je to opravdu skvělý stroj prostě paráda pohodovou sezónu 2008 dávám za 10 přidej foto :o

Freeman
Freeman napsal 25.03.08 v 19:32

A opet se nam ta nase skromna rodinka bramborovych cruisaru rozrostla a ja mam vidim tu prvni cest te do ni privitat. Vybral jsi si moooc dobre, coz zni ted ode me, jakozto ovlivneneho touto znackou, trochu neobjektivne, ale ostatni mi to jiste prominou. Tohle jsou naprosto jedinecne kousky, ktere te nejen svou krasou, ale hlavne tech. konstrukci a povestnou nemeckou spolehlivosti jiste utvrdi v tvem pocinu. Takze ti preji spoustu a spoustu stastnych kilometru v sedle vzdy s bezpecnym navratem. A i kdyz jsi ode me pomerne z ruky, verim, ze se ty nase krasky jednou potkaji Mimochodem, k tomu nabijeni staci udelat ext. zastrcku, kterou ukotvis ke kostre (tohle je orig. zpusob jak to dela primo BMW) a pak nemusis resit krkolomne stavebni upravy Jinak to oprvadui nejde. Tak at ti to boxuje

Tonďas
Tonďas napsal 25.03.08 v 19:24

Nazdar kamaráde máš to za 10 a v té čené barvě no paráda.Pokud ti mužu poradit pořiď si padáky.U těch našich mašin je to skoro nutnost a vypadá to líp.Tak ať ti to boxuje