Yuki Vista 125 (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

Rezna
Rezna napsal 24.04.09 v 18:04

Tak proč to říkáš když nechceš? A nemáš pravdu jde o to že v zimě je jinej vzduch jak v létě (jiná vlhkost .) takže rozhodně neplatí, že v zimě jede lepe jak v letě!!

Poly
Poly napsal 23.04.09 v 21:47

nechci nic rikat ale v lete ti nepojede o moc lip motor je vzduchac a bude se hur chladit nez v zime

Devil999
Devil999 napsal 03.03.09 v 19:18

nenech se vytocit nebo podobne. mas ji peknou a ja mam taky yukinu twina a reknu ti ze kdyz jsem se dival tak je ten motor uplne stejny jako u hondy z ktere je vzaty akorat je tam pridelane nesmyslne jedno zarizeni kvuli emsim. tak at jezdi bez nehod pekna :) PS: nejspise kdybych mohl tak jdu znova do twina nebo do endruka od yuki pac za ty penize to stoji a kdyz se ti neco rozbije a neni to zase az tak zavazne tak to spravis sam coz je vyhoda .

WIMPY
WIMPY napsal 13.01.09 v 19:10

Není škoda těch hader na takovou hrůzu?

wigo.dragstar
wigo.dragstar napsal 10.12.08 v 18:24

Ahoj. Díky za koment . Fandím každýmu motorkáři, zvlášť pak v tomto stylu . Ať Ti dobře šlape a hlavně bez nehod . Máš za 10b a na rejpaly nedej. Ber co se líbí Tobě. Každej jsme samostatná osobnost, tak se taky samostatně rozhodujme a neřiďme se tupě názory cizích . Čus

Mefisto666
Mefisto666 napsal 09.11.08 v 19:04

Máš ji moc pěknou tak se o ní starej a hýčkej, máš to za 10 bodíků. Ať ti jezdí bez problémů a hlavně stále plnou nádrž.

cz.Nemo
cz.Nemo napsal 02.07.08 v 15:38

Pěkná mašina, taky jsem o ní přemýšlel, ale nakonec jsem koupil starší Hondu. Čas ukáže, kdo z nás udělal líp Tak ať jezdí a vždycky Tě doveze.

Martin_ napsal 17.06.08 v 21:29

ty porad mas nejaky pripominky,meles porad neco tak me spis neotravuj!

Rezna
Rezna napsal 15.06.08 v 16:57

MARTINE Už mě neotravuj nikdo na tebe není zvědavej! Krytyzuj to co máš a ne to co nemáš nikdys neměl a nic o tom nevíš nazdar.

Martin_ napsal 09.06.08 v 21:59

hm a co jako s tim,kazda motorka se muze kdykoliv vysypat,ale kdyz se kavalitni motorka udrzuje a jezdi se na ni normalne tak se stava malokdy ze se ti vysype

steky
steky napsal 04.06.08 v 00:36

Martin_ spíš nikdo neni zvědavej na tebe když se ti yuki nelíbí tak si nech svuj nazor pro sebe... nikoho tady nezajímá že má KTM... kámoš má taky ktm 660 a byl s ní 2x na závodech amaterů.. ani jednou nedojel.. posrala se motorka... napřed mu vyhořela elektrika a po druhý se mu kousnul motor... já si u mojí visty nemám na co stěžovat...

verdo
verdo napsal 03.06.08 v 14:55

Koukám, že Martinka někdo otravuje, ale jak čtu, tak tady opruzuje pouze on.Koukám,že na svůj věk je v balíku a proto si koupil 9 let starou vyhekanou KTM a my jsme blbý a máme nové "číňany" s veškerou zárukou a servisem. Chlapče vzpamatuj se.Jinak Rezno, motku máš pěkně nablýskanou, jen tak dál.A nějaká ta oprava, ta je u všeho.Nenech se voly jako Martinko znechutit, do očí by ti to na 90% neřekl.Nepoznám nic horšího než srážku z volem přes internet. Není to o tom na čem jezdíš,ale proč jezdíš.Hodně šťastných kilometrů.

green
green napsal 02.06.08 v 00:48

Zdravím kolegu - majitele číňana. Přeju hodně a v pohodě najetých kilásků..

Martin_ napsal 31.05.08 v 23:03

hm nejdriv se nauc psat,delas pravopisny chyby jak prvnak,a newim proc by se mi mela zadrit,nahodou jezdim s ni pul roku a uplne bez zavad tohle je enduro a ne kroska tak si s tim muzu jezditi kde chci, radsi tahni ty s tim vybrujcim cinskym srotem a nevotravuj nikdo na to neni zvedavej

Vamp
Vamp napsal 06.04.08 v 14:04

Moje upravy na Yuki co doporucuji je vymena zarovek za LED na kufrech,duvod byl ze se dost casto palily a muzu ti poslat foto,jak jsem si udelal zasuvku na 12V pod sedlo,je to velmi prakticke,kdyz casto kempujes a potrebujes dobit telefon .Ahooj.

Vamp
Vamp napsal 06.04.08 v 13:59

Ahooj Rezna,mas taky moc peknou masinku .Diky moc za veskere rady co jsi mi naspal ,urcite to tak udelam.Jestli mas jeste nejake uzitecne rady cemu predejit nebo upravit,budu moc rad kdyz mi je napises.Mel bych dotaz,nevis jakym zpusobem to resi lidi s yukinama co si chteji nosic?Mej se na pohodu a preji spoustu najetych kilometru bez nehod.

Giovany
Giovany napsal 30.03.08 v 22:34

Je vidět,že se o ni staráš, já ji mám na práci.Vůbec nic nemám proti těm co maj radost z jízdy ať jedou na čemkoliv. Je jedno jestli máš číňana, korejce nebo harleye. Já zdravím na silnici všechny i cyklisty, hlavní je že jsi s ní spokojenej a že rád jezdíš. Mě to chytlo až po padesátce
Čau

tatsaah
tatsaah napsal 27.03.08 v 21:37

Cus z MArtina 4 si nic nedelej sam jsem zjistil ze motorkam nerozumi holt nekdo ma na yuky a nekdo na KTM-ta neni nic zazracnyho po sezone ojnici pist cely go =12tisic v dilech ne uplne dobre kvality,mas moc peknou moto tak ji uzivej a hodne km bez nehod

Martin_ napsal 26.03.08 v 19:22

ja ty kone udrzim ale aby tobe neutekly lol

Boža
Boža napsal 18.03.08 v 17:29

Blb zůstane blbem když se mi líbí - chválím, když ne tak mlčím máš ji pěknou a za 10

Martin_ napsal 14.03.08 v 21:06

haha rekl bych se znacka KTM je prestiznejsi a lepsi nez yuki radeji pomlc ty!!

Martin_ napsal 12.03.08 v 11:45

ty jsi vul Yukiřům a co na nich tak fascinujciho,ze nemaj prachy a kupojou cinsky srace

Boža
Boža napsal 18.02.08 v 17:49

Fandim Yukiřům dost lidí je pomlouvá ale jsou to moc pěkné motorky a podle komentářů majitelů jsou i technicky dobré tak přeji čistou stopu a jen slunce na cestách

steky
steky napsal 18.02.08 v 16:15

Moc pěkná vista mám model 2004 125ccm a nemužu si na ní stěžovat co nejdřív hodim fotky na net až tenhle zku*venej web zprovozněji pořádně.. ale jinak mrkni na irondogs.ic.cz je to takovej menší moto klub ale převážně zaměřenej na motorky yuki. keeway a hyosung tak tě tam rád uvidím... měj se a ať to jezdí...

Toni
Toni napsal 18.02.08 v 11:44

Na viste jsem delal autoskolu,jezdila slusne dal jsem z ni 120 a nejaky drobny asi 123,ale jak rikas o tom to neni..Jediny co mi trochu vadilo,jinak na slusny motorce,bylo,ze tak divne vybrovala,a ten buben vzadu...ale to bylo spis o zvyku..Jen ty vybrace..