Aprilia RS 125 (2001)

Alcza
Alcza napsal 05.06.09 v 16:17

nádherná RSka

Stratocaster2 napsal 04.03.08 v 08:09

zdarec, nechce se někomu z vás ve čtvrtek na výstavu do Prahy?? už nevím komu říct, tak otravuju všechny

Stratocaster2 napsal 09.02.08 v 18:25

no já zajíždím ještě nějakých 800km , ale hranice 11t je pomalu blíží lol , no já budu mít duben poměrně nabitej, tak taky nevím jestli to vyjde, a hlavně problém jsou teda prachy no..., ale zatím je na to čas

Kana napsal 07.02.08 v 22:15

Já sem si botky koupil k vánocum ..hochu tak dneska sme to zas byli protahnout. Ještě hodinu po tom som necejtil jak sem je měl promzly..debilnější pocit sem ještě asi nezažil..ani sem si nemohl vzit rukavice protože mam ruku v sadře a přes to je nepřetáhnu takže si to dovedeš představit

Kana napsal 07.02.08 v 13:07

čest..Tak to nakonec vypada že si ju jeste tuto sezonu nechám. :o . no jasný že na jaře zalícem...konečně! ty přívěry nwm jak bude čas a love ale klidne bych jel. A s tou dovolenou počítáš? Jo včera sme to byli s kámošem projet a řeknu ti megamazec ... kosa jak prase. Ale už je zase v garáži na stojanu..

Stratocaster2 napsal 07.02.08 v 12:12

Thomas-urbo >jj jasně, klidně můžem někam vyrazit, třba do Hořic, i když ještě zajíždím

Thomas-urbo napsal 13.11.07 v 20:44

Stratocaster2:jj díkec,ale zapomněl sem semka napsat,že myslím že už vím čím to bylo..Máš pravdu že je to blinkrama,ale přesněji žárovkama,páč sem si až potom všiml co mě na to upozornil kamoš,že sou tam silnější o nějakých 13w..takže koupím ty co tam byli origo a bude to v poho... <br />
Jinak já dělám teďka elektro školu,tak bych v tom měl být znalej,ale pořádně to teď probíráme až teď ve druháku víš <br />
Jinak příští sesónu můžem dát ride,jestli chceš?koukal sem že seš kousek od bystřice a tam bydlí kamoši,taky s rs-ama..sice jeden ho teď bude prodávat na zimu,ale když bych jel za nima,tak bych se mohl ještě stavit..tak se měj,čandre

napsal 13.11.07 v 12:58

Podívej se na forum, řešilo se to tam. Ale problém bude v blinkrech, PTz jsi tam blinkry, který mají moc velkej odběr proudu. Já tomu taky moc nerozumím a elektrika je pro mě věda

Thomas-urbo napsal 28.10.07 v 18:26

PLS lidi potřebuju poradit...přes víkec sem dával miniblinkry a když je zapnu tak místo blikání lehce svítí a jakoby to bzučí furt..A když třeba zadek vypnu tak předek normál bliká anebo když sem dal na zadek origo blinkry tak to blikalo ale rychlejc.<br />
Tak nevíte někdo co s tím??díky za každou radu..<br />
Jinak zapojený by to mělo být dobře,kontroloval sem si ty drátky a otec pak na to taky koukal a taky nevěděl..

Thomas-urbo napsal 21.10.07 v 17:25

To Mara:zdáár chlape,jj znám...šak tě taky mám v přátelích voe <br />
To HANZi:voe neřeš kamoš z ajska..tam má takovou přezdívku víš..<br />
To TomBiker:yeah kámo tak tak,mafián už má svůj stroj díkec,tobě taky ať slouží R6ka,ale je to moc luxusní máša,tak to ona bude

napsal 20.10.07 v 21:59

ty voe tak mafian z brna ma uz RS, yeah tak at slouzi, je pekna

Doly
Doly napsal 20.10.07 v 13:00

HANZi-JJ good dari se dobre a na TV se fakt divam moc.

smazany36025
smazany36025 napsal 19.10.07 v 22:38

kurva jakej vůdce?? se moc díváš na televizi chlapče

Doly
Doly napsal 19.10.07 v 21:00

Zdar ja sem vudce a mam mito neznas me :D:D?

Thomas-urbo napsal 11.10.07 v 20:55

to Novas:jj díík taky myslím...to já bych zas bral tu tvou,jednou uvidíme no,podle money a hlavně zkušeností..<br />
Jinak dost kamošů co přešlo z dváci na šestku a tak,už by právě nikdy nechtělo 2T,mě doporučovali 4T,ale já se nenechal ukecat..sice hrábnu hloubějc do peněženky,ale ten pocit při jízdě by mi nikdy 4T nedal...tím je nechcu urážet,ale je to tak <br />
A koukám,že jsi ze znojma,tak občas taky jezdím,bábině bydlí v Dyjákovicích,jestli víš,tak tam jezdím skoro každej víkec..Tak se měj a držte se lidi

smazany15713
smazany15713 napsal 11.10.07 v 20:34

Dobrá volba měl jsem taky,a chci ji znovu

Thomas-urbo napsal 10.10.07 v 17:59

to Swix:díkec chlape tvoje je taky hafo krásná

Swix
Swix napsal 10.10.07 v 17:44

Moc pěkná

MichalRS
MichalRS napsal 09.10.07 v 22:30

Thomas-urbo napsal 09.10.07 v 20:44

to XendeR:díky díky taky máš krásný mitko a obvzlášť se mi líbí ten laufík vypadá to brutálně,taky o něčem takovým uvažuju uvidíme no ještě..mě jde docela hafo o zvuk,víš co miluju pořádný basy,ikdyž vím že u 2T toho nikdy moc nedosáhnu no

XendeR
XendeR napsal 09.10.07 v 20:34

pěkné pěkné

Thomas-urbo napsal 09.10.07 v 18:55

to heydrich:čandre,jj díky jasný no,tak víš co pro mě jako moc nezkušenýho je to supr bajk a hlavně na tu sezónu postačí a pak bych chtěl taky jít do ninjy,ale spíš šestku..no ještě uvidíme podle těch zkušeností a hlavně taky peněz..<br />
Ale nevím kámo no,ta čtverka ninja v 16-ti,hlavně jak to pořešíš s papírama??ale jak chceš,hlavně opatrně ju.<br />
Jo a ta tvá je taky luxusní,aj sem ju měl taky kupovat od kamoša,ale měla v techničáku 17 kw,tak to prodal kamošovi na díly..Tak čáwec a drž se

romča1991
romča1991 napsal 09.10.07 v 17:41

zdarec,pekny rsko,taky jsem kupoval rsko (2.9.)a ze začatku jsem myslel jak to není dobrá motorka..ona to je dobrá motorka ale já se předtím párkrát projel na fazer 600.a tím jsem se skazil.protože se mi zdá že rsko jede strašně nudně!!proto ji po měsící prodávám..a kupuju kawu zx4r.je to trochu odvaz když mi je 16let..

Thomas-urbo napsal 09.10.07 v 16:04

to HANZi:kua díkec moc chlape,fakt jsi mě s tím dostal..je to moc krásně napsaný <br />
Budu ji dávat to nejlepší co si budu moct dovolit,aby byla v poho..ale doufám,že vydrží <br />
Jinak s tou vyjížďkou jasnačka,že naplánujem a určo ještě tento týden vyjedem aj by jsme se stavili za kanou,včera sem s ním o tom kecal a zrovna ve středu veze moto spravit...<br />
A na tu radu budu určo pamatovat ju

smazany36025
smazany36025 napsal 08.10.07 v 22:48

Tak se ti konečně splnil Tvůj sen kamaráde, musím uznat že sis vybral fakt luxusní kousek, přeju ti mnoho tisíc šťastných kilometrů na této krásné RSce, dej jí co potřebuje a bude ti ráda sloužit.. Už se těším až spolu vyjedeme,snad už to bude tento týden, na ajsku to musíme ještě naplánovat oki? <br />
- dám ti jednu radu: nikdy se necpi kam nevidíš,jezdi hlavou, hlavně když za tebou někdo bude sedět,prosím.. <br />
<br />
TAK SI KONEČNĚ UŽÍVEJ SVOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ RSky brácho

Thomas-urbo napsal 08.10.07 v 20:54

A pro b_rabit:též díky taky sem přemýšlel o nsr-ku,ale rs mě prostě dostala už jako první a nepustila jinak neboj jezdím opatrně,fakt mě to za to nestojí a navíc zajíždím,takže ještě ani moc tomu dávat nemůžu..

Thomas-urbo napsal 08.10.07 v 20:52

to Mexx:díky,tvoje je taky krásná.Jinak máš pravdu ta z roštína byla v barvách valeho,ale byl to debil a hafo blázen-aj se zabil v escortu(teda jestli mám správný info),fakt jezdil na té mašině jak hovado..sice mu to nikdo nepřál,ale jednou to tak muselo dopadnout <br />
to MartinPitak:taky moc díík fakt potěší,když se líbí,taky přeju všem kilásky bez nehod a trablů

Loleczek
Loleczek napsal 08.10.07 v 20:51

no musím říct že je nádherná Ale hlavně opratrně ...

Rybizek
Rybizek napsal 08.10.07 v 20:43

moc pěkná, hodně km bez nehod

Mexx
Mexx napsal 08.10.07 v 20:37

Pěkná italka .. ta z Roštína byla v barvách velerosi?

Thomas-urbo napsal 08.10.07 v 20:12

To misak:jj díkec,tvoje je taky luxusní,ikdyž já sem spíš na černou jinak taky přeju mrtě kilásků na tomhle krásným taliánu bez nehod a potíží...

misacek.
misacek. napsal 08.10.07 v 19:58

Zdarec,moc pekna motka-at jezdi co nejdyl a tobe taky hodne kilometru bez nehody

Thomas-urbo napsal 08.10.07 v 19:41

Čandre chlape,jj konečně:D díky moc moc,řekl sem ti to aj na ajsku,ale aby to bylo i tady no)<br />
No stavit by jsme se měli s hanzim..ještě to domluvíme oki

Kana napsal 08.10.07 v 19:36

zdár brácho tak konečně hochu musim ti ji pochválit dobře si koupil je fakt moc luxusní. tak co kdy se stavíš?