Suzuki GS 500E (2001)

Aktualizováno 20.12.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

motylu napsal 26.04.08 v 20:50

Mno opravdu co mám vyzkoušený, tak nad 4,5 litru se mě to ještě nepodařilo. Je teda pravda, že spíš jezdím větší projížďky, ale ne zas teda tak moc dlouhý, většinou mezi 50-100 kilometry. Věřím, že by žrala i klidně 6 litrů, kdybych ji vytáčel k desíti tisícím, řadil vo sto šest a pálil to kolem 140 za hodinu, mě stačí ta cestovní stovečka, 4 litry na sto a jsem spokojenej

Lasty
Lasty napsal 09.04.08 v 08:50

Zdarec! Tak to me musis naucit. Mam o neco starsi GS, ale pod 5,5 litru sem se jeste nevesel...

napsal 07.11.07 v 21:24

Pěkný stroj,taky sem uvažoval o nečem podobným,ale nakonec zvítězil můj stroj se 4 kolama .Přeju hodně štastných km bez nehod.čus

TommyXJ
TommyXJ napsal 06.11.07 v 18:55

pekna masina- taky jsem o ni uvazoval ale nakonec jsem se na to nevesel , tak ta jezdi a hodne km kolama dolu YAMAHA Touching Your Heart

motylu napsal 06.11.07 v 17:37

to: KennyH. Ale ten tvůj Hornetík je parádní! To už je přece jenom jiný svezeníčko, to musí bejt krása. Tak přeju hodně kilometrů bez nehod a poruch

motylu napsal 06.11.07 v 17:35

Jezdím , letos jsem byl už i na vyjížďce s tímhle strojem a to jsem si byl akorát v den začátku srazu pro papíry vyřízený od ní :D Horší že já v tý době ještě neměl načatou ani jednu jízdu v autoškole, ale tak v koloně je to v pohodě :D Jinak minulej rok jsem tam byl s Yukinou, jeli jsme ve dvou a stíhali jsme v pohodě, mno a ještě dřív sem tam jezdil na Mustangovi, a na toho nedám dopustit. Ten jede vždycky, jen nakopnu a jede, žádná baterka, pěkně soběstačnej, vždycky si ho pořádně sešteluju, takže mě nikdy nenechal ve štychu

Kenny.H
Kenny.H napsal 06.11.07 v 15:33

vypadá dobře...tak at ti top lítá...

prackar
prackar napsal 06.11.07 v 15:00

Jezdíš,nebo spíše chodíš k Vám na sraz Vysočina?

motylu napsal 06.11.07 v 14:20

JJ mám omezené A. Stáhlou na 25 kW ji nemám, vejde se totiž do poměru výkon/váha (0,16 kW/kg). Ale můžu vřele doporučit, málo žere a skvěle jede, není to žádná těžká kráva, prostě stroj jak má být

smazany52212
smazany52212 napsal 06.11.07 v 09:50

hele dotaz ty mas omezene A?mas ji stahlou na 25 kw?