Honda FMX 650 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 19.08.07 v 11:17

no tak krása....jéé já tam chci ty laufy...ty tvoje vypadaj upa skvěle..ae to bude tak za ty levnější 10000 co?....joa řikal sem si tak to dát do jednoho svodu ae zas si řikám kdyš to má 2 laufy tak to je škoda je tam nemít

riki1 napsal 14.08.07 v 22:30

Nooo a staci pozriet na :<br />
fmx650.forumotion.com<br />
<br />
tam je toho o FMX650 dost vela.

Robson_XR napsal 14.08.07 v 20:52

jéžiš riki dík, ty seš teda nadšenec, já už sem se tedka večer duševně připravoval, že budu guglit chaldič a ani nevím kde, dík!

riki1 napsal 12.08.07 v 22:10

ten chladic je presnejsie tu :<br />

riki1 napsal 12.08.07 v 22:08

nejaky chladic oleja je aj na tejto stranke :<br />
http://supermoto-umb...n/FMX_650.html<br />
<br />
ja som si moto nemeral na brzde.

Robson_XR napsal 12.08.07 v 20:30

To mě nenapadlo, budu to muset nějak prověřit, ale prodává se prej nějakej přídavněj chladič oleje za 100 euro, třeba tomu tím pomůžu, uvidíme. nechal sis Riki měřit výkon na motorové brzde po té sadě Dynojet?. Já sem to chtěl udělat před a po montáži abych věděl kolik to doopravdy pomohlo.<br />

riki1 napsal 09.08.07 v 08:07

Vsimol som si tie nove vyfukove kolena (vyzeraju dobre ) ale nebude problem teraz s chladenim oleja a motora ? Povodne koleno je asi preto ohnute tak cudne smerom dole.

riki1 napsal 27.07.07 v 08:29

Robson XR - zase az taka &quot;zdechlina&quot; to nie je, ale nemozes FMX-ku porovnavat s lahkymi kroskami.Od vyrobcu ma nejake predpady vykonu v urcitych otackach, ale to sa Dynojetom spravi <br />
FMX zdar !

Robson_XR napsal 24.07.07 v 03:56

Tak tak, laufy, karbec, filtr to jsou základní úpravy a pak to myslím pojede. Boužel bez úprav je to strašnej chcípák, se nedivím, že se prodává ak lacino, když do něho nusíš tak dalších 22 nasypat. Hodím sem zkušenost jak to pojede.

nello
nello napsal 23.07.07 v 11:37

Ahoj, se dívím, že je FMX 650 tak chcíplý Dost o něm uvažuji, ale zatím jsem na měm něměl možnost se svézt. Dají se sehnat za solidní peníze. Podělali to těma trapnýma laufama a celkově naladěním - karbec, filtr.. Kdysi jsem měl dominatora NX 650, jel opravdu suprově, i ve dvou pořád táhnul Takže podle toho usuzuji, když se dá kvalitní laďák na FMX, filtr a poladí se karbec, musí to lítat stejně nebo líp jako Dominator <br />
Hoď sem pak zkušenosti, až budeš mít FMXko vyladěné