Simson S 51 Enduro (1983)

Vlastník Petysek
Vloženo 4.2.2024
Aktualizováno 4.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

hruso25
hruso25 napsal 06.02.24 v 07:54 10b.

Jój. Simson, to je legenda a spomienky na mladosť.
Dobre, že si ju pripominaš. Tiež to tak mám.
Vždy keď prídem do garáže, pohladkam toho môjho zeleneho Simsona

elvis78 napsal 05.02.24 v 08:02

já jsem tohohle simsona otevřel hlavně proto, že jsem se těšil, že uvidím zase nějaký reálný stroj třebas vyhrabaný z půdy, to já prostě žeru, mám to rád, stroj který někomu dělá a bude dělat radost. Ale bylo to pro mne zklamání, žádnej sím se nekoná, žádná motivace konkrétním kusem pro ostatní majitele simsona a tak podobně, prostě jen vzpomínka, já vím že vzpomínky jsou to nejcennější co máme...

Lannius
Lannius napsal 04.02.24 v 22:35

to elvis78: To byl opravdu zbytečný komentář, mě se popis Simsona líbil a oživil vzpomínky.
Rád čtu tvé příspěvky z cest a tenhle tvůj přístup k jiným mě mrzí.

elvis78 napsal 04.02.24 v 15:57

Hoši Hoši, taky mám v profilu skutra kterýho jsem prodal, ale jde z principu o to, že teoreticky bych sem mohl dát jiný stroje co nemám a možná už jsou dávno roztavený. Nemám, tak to sem zpětně přeci nedám. A když mám a prodal jsem tak je to i určitá historie pokud dotycny psal.denik a má i zdokumentované zkušenosti o tom daném stroji. To má pro mě smysl a i pro ostatní.Broučku.

Animals21
Animals21 napsal 04.02.24 v 15:38

Broucku, dovolis mi nechat si na profilu motorky, ktere uz nemam nebo je musim smazat? O cem dalsim mas potrebu rozhodovat? Hodne te frustruje, ze vse na svete neni podle tebe?

elvis78 napsal 04.02.24 v 14:23

mezi námi je podstatný rozdíl:
já jsem napsal, že mi to přijde divné sem vkládat něco co je dávno pryč a třeba už to neexistuje. měl jsem za to že se jedná o náš moto život dejmě tomu od registrace a vložení nově nabytého, nebo prostě současného stroje. Vždycky jsem takové četl, hodnotil.
Neexistujícího simsona vkládat mi přijde fakt prapodivný a možná aby to vypadalo dobře u kámošů, že máš obrovskou sbírku, to bude asi ten případ.
ale ve skutečnosti bydlíš třeba v pokojíku u maminky, která ti ještě pere a žehlí prádlo, takže ne sběratel ale pseudosběratel.
Obrázek profilu si teda změním , třeba to vadí vícero lidem a dík za impulz.
za druhý: nikoho neurážím, že je slabý a takový kecy. To si odpusť a neoslovuj mě příteli, já jsem napsal svůj názor bez urážek.

Petysek
Petysek napsal 04.02.24 v 13:04

Ahoj příteli v jedné stopě. Dovol tedy, abych ti to vysvětlil, není to vůbec složité. Vím, že nejsem sám, nejeden můj kamarád tu má na svém profilu všechny své stroje, které kdy měl, aby byl náš seznam kompletní a jednou, až se zpětně ohlédneme, budeme moci hezky na jednom místě vidět naší moto historii a nějakou vzpomínku na konkrétní stroj. Možná to budeš mít podobně Myslím, že nejen pro mě to má velký smysl, ale myslím si, že ty budeš jeden z těch slabších jedinců, kteří toto nepochopí, kdybych se sebevíce snažil. Soudím podle tvé reakce, když se nad toto nemůžeš povznést a nedá ti to, aby si ztrácel svůj čas touto reakcí. Pro příklad, kdybych byl stejně slabý jako ty, prohlížel bych zde profily a psal bych ti, proč na webu, který sdružuje fanoušky a vlastníky motocyklů máš jako úvodní fotografii vláček. Také si o tom myslím své, ale nikdy by mě nenapadlo ztrácet čas reakcí na něco takového, v mém životě bezvýznamného.
Myslím, že na škodahome můžeš své veterány dodatečně přidat, určitě se najde více rozumných lidí, kteří se rádi podívají a méně těch, kteří budou reagovat podobně jako ty a věřím, že se na to jednou ve stáří, až bude všude samé elektro rád ohlédneš, zavzpomínáš a třeba svému vnukovi ukážeš, co vše jsi měl.
Tak ti přeji mnoho zdaru. A předem upozorňuji, že budu ještě vkládat dva své poslední motocykly, tak snad to na tvé duši zanechá co nejméně šrámů. I když GS ještě mám, tak snad alespoň to pro tebe bude už pochopitelné.

Ahoj a přeji brzký začátek sezóny

elvis78
elvis78 napsal 04.02.24 v 10:12 1b.

já jen nechápu proč se dáváš stroj který nemáš asi hezkou řádku let. Co to má za smysl? Já jsem sentimentální řekl bych že až dost, ale kvůli tomu nezakydám stránky něčím co není. Na škodahome bych mohl naházet dalších 10 škodovek do sekce můj veterán, ale proč bych to dělal? Od některý mám ještě střihlej techničák