Triumph Tiger 1200 Rally (2023)

Vlastník JirkaBN
Vloženo 26.10.2023
Aktualizováno 26.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Ivanko
Ivanko napsal 16.12.23 v 18:46 10b.

Krásná motorka pěkně napsaných pár řádků. Mám to dost podobně, jen jsem skončil někde na nájezdu 2.5 a to vesměs ve dvou, tak nedokážu úplně vše posoudit. Každopádně nadšení vystřídalo zklamání, ale následně po zajetí opět nadšení. Za mě jediné mínusy jsou horší nížší plexí, vibrace, pomalý ne moc povedený display a absence odkládacích prostor. Bohužel ani toolbox se nedá osadit skrze patronu k tlumiči. Ale v porovnání s tím, co vše nabízí navíc oproti ostatním, je to pořád bomba.

Sabik1
Sabik1 napsal 07.11.23 v 14:48 10b.

Ahoj,
čtu že jsi měl vibrace od pneumatik. Já motorku kupoval s 3300km a vibrace šli po překročení 100kmh od zadního kola a ten hluk od předního. No byl jsem celkem otrávený a konzultoval jsem to i s prodejcem v HK a řekli mi, že měli stejný problém u své předváděčky, ale že přezuli na Metzeler Next2 a ok. A to mohu potvrdit! Po přezutí úplně jiná motorka! Jinak mám 193cm a poprvé můžu říci, že tahle motorka opravdu není malá! Každopádně dobrá volba! Užívej!

Fandy2
Fandy2 napsal 31.10.23 v 09:24 10b.

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 31.10.23 v 08:18 10b.

petr13
petr13 napsal 30.10.23 v 19:06 10b.

ivulino
ivulino napsal 30.10.23 v 19:03 10b.

Díky za realistickou recenzi. Konečně někdo nepsal jen jak je to všechno super, wauuu, úžasné a huba od ucha k uchu

JirkaBN
JirkaBN napsal 27.10.23 v 18:25

Zajímavé, o updatu jsem slyšel ale v zásadě jen o tom snížení ale jestli to upravuje i ten plyn tak už se těším na jaře do servisu

mryzl
mryzl napsal 27.10.23 v 14:48 10b.

Prijde mi, ze ucukany plyn se s poslednim updatem dost zlepsil (cca srpen). Taky se objevila moznost snizeni podvozku o 2cm. Jinak podvozek, brzdy, motor, vzhled - celkovy dojem je fakt super. A pod tu prvni vetu se muzu podepsat - nadseni, pak zklamani z drobnosti, spokojenost a nadseni. Dojel jsem na nem az na jih Italie a zpet a bylo to super.