Sur-Ron Light Bee X (2022)

Vlastník Johny1143
Vloženo 31.8.2022
Aktualizováno 28.9.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

K2
K2 napsal 24.04.23 v 14:51 10b.

Tak mám pocit, že jsi ze svého Sur-ron lite bee postavil sur-ron Ultra bee
Dostal jsi se i na podobnou cenu, hmotnost možná o málo menší.
Taky po těchle elektro kroskách pokukuju. Zkusil jsi to někdy prohnat i po nějaké menší MX trati?

Johny1143 napsal 09.09.22 v 16:24

abbany: vkládám slíbené fotky z úprav té velké baterky.

abbany
abbany napsal 07.09.22 v 20:05 10b.

Drill One , proč zlodeji??zrovna jsem taky poridil klukovi Light Bee X, a je velmi nadšenej, a ja pokukoval po Drillu, Víš mi poslat nejakou info ohledne teto verze? dekuji

Johny1143 napsal 07.09.22 v 17:38

r.bure: tohle jsem řešil taky. A nakonec doma nezůstal jen jeden sur-ron. Ujede na tom fakt každý a překvapivě dostat holku na crossku je skoro nemožné ale tu je to pravý opak. Tohle je zábava pro kohokoliv

r.bure
r.bure napsal 07.09.22 v 13:27 10b.

Jedno odpoledne v sedle a přemýšlím, jak si to politicky zdůvodním doma...

roadmagor
roadmagor napsal 06.09.22 v 12:55

Kua chlape, náhodou na mě tenhle profil bliknul a už třetí den na ten tvůj popis koukám.
Nějak začínám mít pocit, že by ke mně nějaký tenhle elektrokrám celkem seděl.
Koukám na webovky prodejce, kdes to kupoval a vidím tam ještě nějakou jinou - Talaria. Vypadá o maličko větší, nejels i na tom? By mě celkem zajímalo srovnání.

Johny1143 napsal 05.09.22 v 16:53

pali3x: s tím naprosto souhlasím. Je to tak tiché, že jde dojet metr za lidi co jdou pěšky a neví o tobě. Má to samozřejmě plnohodnotný motorkový klakson ale ten se neosvědčil, protože lidé si většinou ublížili, když s velkým leknutím uskočili mimo cestu.
S nataženými dráty a naostřenými větvemi ve stínech jsem se setkal. I normální zapřené 5m tenké kmeny stromů. Ale to je problém lesních cyklo tras v okolí měst.
Já jako majitel a uživatel lesních cest také moc nemusím turisty ale toleruji to. A nikdy bych nedopustil aby vzniklo něco přírodě nebo lidem nebezpečné. Jen mi je hodně smutno z toho kolik odpadků, plechovek od pití vyprodukují. Nejsem negativní ale už k tomu nemám moc daleko abych napsal něco neslušného k tomu kdo vymyslel birrel. Lidé z města tohle prostě nikdy nepochopí, chápu, že tam si to hážou na chodník ale v přírodě by se měli chovat s úctou a respektem!

pali3x
pali3x napsal 05.09.22 v 14:55 10b.

Zaujímavý počin
Hlavne opatrne, lebo je veľa ľudí, ktorí nemajú radi motorkárov na cestách pre turistov, lesných, poľných cestách... Potom sa občas vyskytnú medzi stromami ostnaté drôty a podobné pasce.

Osobne mi počas turistiky, prechádzok... motorkári na "voľných plochách" nevadia - na 100% sa vždy bezpečne minieme. Ale sú naozaj rôzne typy ľudí. Určitá výhoda klasickej motorky je, že ju je celkom počuť.
Hlavne veľa radosti pri jazdení

Honza-K
Honza-K napsal 02.09.22 v 16:55 10b.

Moc pekne upravenej Surron. Taky jsem ho mel a bylo to moc fajn pojezdeni...

Johny1143 napsal 02.09.22 v 16:29

penous: rozhodně můžu doporučit. V ČR je už i docela dost prodejců co to mají skladem a půjčují na vyzkoušení. Ale elektrických motorek je tu čím dal víc. Je to úplně jiný rozměr zábavy. Už ani nevím kdy jsem sedl na posled na normální moto

penous
penous napsal 02.09.22 v 14:51 10b.

Díky za pěkný popis či recenzi. Já jsem do této doby neznal a teď přemýšlím...

DeaDDream
DeaDDream napsal 01.09.22 v 22:54

dobre at to jede

Johny1143 napsal 01.09.22 v 09:21

e-Kája: díky a hodím i sem odpověď.
Kromě silových kabelů které jdou z řídící jednotky je zaizolováno vše ale zjistil jsem, že ne úplně perfektně. Výrobce udává IP67 (myslím, že to znamená úplná prachotěsnost a půl hoďky do 1m pod vodou) Výrobce samozřejmě taky udává, že se s tím dá brodit řeka. Ale nikdy bych to nezkoušel. (stojí za zmínku, že výrobce je čínský ) Ale zatím, žádný problém nebyl. A tak jak všechny motorky raději myju menším tlakem a víc saponátu
tahle část nemá žádnou izolaci:

Johny1143 napsal 01.09.22 v 08:58

DoktorARO: hodil jsem ceny k odstavci doplňky. Ale rozhodně to nebude konečná částka. Makám na tom jen chvilku a ještě hodně věcí je na cestě. Ale zas tam toho nechci dát moc protože se blížím k 70kg

e-Kája
e-Kája napsal 31.08.22 v 20:18 10b.

Velmi povedená přestavba jak po mechanické, tak i elektrické stránce. Takhle vymazleného Sur-Rona jsem tady zkrátka ještě neviděl

Zajímalo by mě, jak se elektroinstalace a elektrokomponenty vypořádávají s neustálým přívalem bláta a vody. Je to vše perfektně utěsněné?

DoktorARO
DoktorARO napsal 31.08.22 v 16:10 10b.

Fajne čtení. Teď jsem to měl na víkend od souseda. Jak píšeš na začátku, chce to doladit. Kolik tě to stalo překopat? Pro mě to určitě nejde srovnat s ostrou, kouzlo má však trochu jinde než plnotučné enduro.