Yamaha TT 600 R (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

jurka
jurka napsal 17.04.21 v 12:09

Zdarec, držím palce při opravách. Já dělám to samé, ale kompletní renovaci. Hold původní majitelé v čr domu dali pěkně pohulit, vše takřka šrot.Hodně držáčků a úchytů urvaných, takže se hodně svařovalo na rámu, včetně spodních držáků motoru. Při rozebírání každý 3 šroub jsem musel odvrtávat a nebo odbrousit. Co nešlo opravit, vyrobit, tak jsem objednával a nebo sháněl origo. Mám v tom už celkem dost peněž, ale s tím jsem počítal. Motor mě dělá Radůz, je to borec. Ten bude komplet nový, bohužel také na něm pracovali domácí kutilové. Rám už mám po laku a postupně skládám, co šlo jsem nechal opískovat a galvanicky pokovit, vypadá to jako nové a nestojí to skoro nic. Tak ti moc fandím, jestli jsi puntičkář tak jako já, tak to budou pěkné motorky. Měj se a at se ti daří.

Kubeja
Kubeja napsal 15.04.21 v 09:24 9b.

Kolik tě prosimtě stála, žes raději nekoupil za 50 lepší? Jinak hodně dílů lze sehnat v Polsku na olx.pl

Mann
Mann napsal 10.04.21 v 12:33 10b.

Jen z čisté zajímavosti bych rád viděl stav onoho opuštěného štěněte V minulosti jsem podobný "oživovací maratón" absolvoval taky Ale tu radost ve finále ti jen těžko něco nahradí Držím

MaloPes
MaloPes napsal 10.04.21 v 08:47 10b.

Něco podobného taky hledám, držím palečky a pak se pochlub, jak jsi dopadl

vilem_i_am
vilem_i_am napsal 09.04.21 v 18:51 10b.

Držím pěsti, ať se záchrana podaří!

Targus
Targus napsal 09.04.21 v 18:27 10b.

Body mají být za koment.
Takže deset.
A skromné přání, ať se ti s tím opuštěným štěnětem podaří něco málo udělat.

Jofré
Jofré napsal 09.04.21 v 14:28 5b.

Tedy jak to popisuješ, tak možná zadarmo na vyblbnutí, to bude stát kopu práce a peněz.
Body jsou za záchranu kusu.