Govecs GO! T3.4 (2003)

Aktualizováno 26.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

hansdorf
hansdorf napsal 27.01.21 v 19:57 8b.

Nevím, jsem na rozpacích , prostě stará generace .
Ale když se to nevyzkouší nepřijde se ani na to , jestli to ty benefity má nebo ne .

e-Kája
e-Kája napsal 17.01.21 v 23:46

Targus:

Pokud byste si ten Vámi kritizovaný elektroskútr, elektromotorku nebo elektromobil už osobně vyzkoušel, pak byste možná pochopil, že jediným a rozhodujícím kritériem pro pořízení takového vozidla není pro nás elektromobilisty pouze pořizovací cena. Elektropohon má totiž oproti pohonu na benzín spoustu jiných benefitů.

Vaší kritiku zveřejněných fotografií moc nechápu, leda že byste byl profesionální fotograf a toto by byla propagační stránka výrobce elektroskútrů Govecs. Můžete se prosím s námi podělit o fotografie Vašeho motocyklu? Já sám jsem amatérský fotograf a tak bych se od Vás rád něco přiučil.

e-Kája
e-Kája napsal 17.01.21 v 23:22 10b.

Pro každodenní jízdy do práce a na menší nákupy je tohle moc fajn elektroskútr.
Ať slouží i nadále k plné spokojenosti.

Targus
Targus napsal 17.01.21 v 10:04 7b.

Ještě by mne zajímala pořizovací cena, abych mohl ocenit potenciální levný provoz. Jestli to vychází stejně, jako s tesláckými pekáči, budu raději volit spalovák...
Fotky bych si udělal trochu jinak. Celkový pohled z jedné strany a navíc shora je celkem o ničem, nota bene když je za smetanově bílou motorkou stříbrná plachta.