Kawasaki ER 5 (1998)

Nalezeno 6 záznamů

Tata- napsal 19.07.17 v 08:19

mas tady fotky

Tata- napsal 18.07.17 v 16:58

zejtra dodam fotky a uvydis jak to vypada riditka 800 packy stelovaci 900 plexi 800 az budes delat ventily tak musis sundat nadrz je tam ve viku strucena trubka a tu musis vyndat abys mohl sundat viko ventilu a dej pozor na trubce jsou 2 okrouzky tak pomalu ven az tam budes davat spatky tak tu trubku s tema okrouzkama namaz vazelinou abys je neozvejk na viko si kup silikon aby ti to nemocilo olej

Tata- napsal 18.07.17 v 16:54

Teeio
Teeio napsal 18.07.17 v 15:36

Díky za komentář. Krásná červená, tu bych mohl
Zkusim kouknout na ty ventily. To bych mohl zvládnout snad i sám.
Jinak plexi super věc a páčku jsem měnil zatím jednu Upadla
Kouknu se po těch řídítkách. Spíš jsem hledal boční držáky na brašny, ale asi marně.

Tata- napsal 18.07.17 v 11:22

ja uz ji mam dva roky je to nezmar masina koupil jsem ji od holciny doporucuju sirsi riditka a rovny lepsi se vodi a ja menil packy aplexi vono to dost fouka nech si seridit ventily ti jsou na sroubek jinak bez zavad jezdim na ni kazdy den do prace 100% spokojenost

Tata-
Tata- napsal 18.07.17 v 11:21 10b.