Jawa 50/550 Pionýr (1958)

Vlastník Mr_Samuel
Vloženo 20.10.2016
Aktualizováno 11.3.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

ctirad
ctirad napsal 30.10.16 v 23:18 3b.

Tak to je na dlouhé zimní večery.

CadLubeen
CadLubeen napsal 27.10.16 v 06:12 10b.

Nasednout a odjet Ať se dílo podaří!

majky72
majky72 napsal 24.10.16 v 17:41

no nechcem sa dotknúť našich spoluobčanov z juhu ale tiež ma pár raz natiahli napríklad keď mi predali auto poskladané z vrakoviska a podobne takže keď vidím ponuku na predaj hocičoho a predávajúci je od Zámkov nižšie ruky od toho preč ...ale samozrejme česť výnimkám

Mr_Samuel
Mr_Samuel napsal 21.10.16 v 14:25

Ahoj Pesi. Rád by som uviedol na pravú mieru čo mi na tom vadí, mne by ani nevadilo že na ňom niečo vymenil a tak ho predal, mne vadí to že ešte na fotkách čo mi posielal cez e-mail tak bol Pařez s inou sedačkou a plechmi (a to v lepšom stave, sám to môžeš vidieť na prvej fotke). Ale pri predaji mi dal pán iné diely, ale to sú také veci čo si na prvý pohľad tak moc nemôžeš ani všimnúť, to by si tú fotku musel mať fakt dobre preštudovanú. A ďalej mi vadí to že asi 5 hodín potom čo som ho kúpil už diely ponúkal na Bazoši, síce z iného čísla ale e-mail si nezmenil... Ďalej tam ponúkal aj iné diely na pařeza o ktorých som netušil že pochádzajú z môjho dokedy som nenarazil na fotku ešte od pôvodného majiteľa z DS. A k tomu motoru na Stadiona, ja som doňho už nejaké peniaze dal keďže som si chcel vyskladať Stadiona, už som si aj chcel kupovať rám od jedného pána z Piešťan (ešte stále ho ponúka, keby mal niekto záujem: https://motocykle.b...8/kostra-stadion.php). Ale potom, keď som dostal ponuku na 550-ku tak som potreboval peniaze, a keďže nerád predávam autá, motorky a ich diely tak som siahol po motore zo Stadiona na ktorého som ani nič iné nemal takže mi ho nebolo až tak ľúto predať. A aj tak som ho predal o viac ako polovicu lacnejšie ako sa tieto motory predávajú, a ešte som aj pánovi povedal že motor som mal zadarmo ale že ja potrebujem peniaze na inú motorku, on zasa potreboval motor lebo mal puknuté bloky takže nebolo čo riešiť a motor som mu hneď poslal iba za toľko aby som mal dostatok na Pařeza a na cestu... Dúfam že ma už chápeš Inak ďakujem za 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 21.10.16 v 08:41 10b.

Pesi.
Pesi. napsal 21.10.16 v 08:10 10b.

Jóó chlape, koupil jsi si spoustu práce , ale jednou třebas i spoustu radosti. . Pařez je krásná motorečka a jak můžu posoudit, základ máš dobrý . Jen nevím, co ti vadí na tom, že pán měl motorku jen dva měsíce a poslal ji s jinými plechy a sedlem dál. Byl jsi u předání? Viděl jsi co kupuješ? Prostě normální obchod. Ty jsi také dostal motor zadarmo a prodal jsi jej se ziskem. To jsi jako také někoho nachytal?