Piaggio Beverly 500 (2005)

Vlastník fanna
Vloženo 28.8.2016
Aktualizováno 28.8.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

fanna
fanna napsal 12.09.17 v 10:08

Letos jsem musel nechat repasovat vlastní čerpadlo v hrudním koši a tak jsem v Motole plánoval jak to všechno dohoním až zas budu OK.Pak v Poděbradech na náměstí jsem mlsně očumoval desítky podobných jednostopých nadšenců a spřádal plány jaxe zas přidám.Rekonvalescence bohužel neprobíhá tak rychle jak bych si přál a tak Piágio má sice vyměněný olej má pravidelně dobitou baterii a letos ujetých 200 km.Včera jsem měl první příležitost dojet domů v deští(10km) a přijel sem téměř suchý,při rychlosti nad 30km/h voda skutečně lítá jinam než na pilota.Vzhledem k malému počtu najetých km,mám pořád "bezúdržbový"stroj.

NXram
NXram napsal 30.08.16 v 17:04 10b.

Parádní skůtr a na šestnáckách, často o něm přemýšlím jako o přibližovadle po městě a občas do práce, ale nevím jestli bych ji dostatečně využil při mém vozovém parku a nebo naopak, že bych nejezdil na jiných Přeji spoustu kilometrů bez nehod a blbců na silnici .
Pro mě skoro jediná volba při pořizování takovéto motorky

zizour
zizour napsal 28.08.16 v 20:43 10b.

Tenhle stroj je ďábel v rouše beránčím. Už vidím ty překvapené tváře, když ten "zavazející skútrista" vystřelí na křižovatce jak střela. Sám si to užívám.
Tak hodně šťastných kilometrů. S těmi kufry to láká na něco delšího, Rakousko, Slovinsko a pod.