Yamaha NMAX 125 (2015)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

romanpavlice
romanpavlice napsal 23.04.16 v 10:51

Taky jsem šel do červené ...v pátek mě čeká první garančka.spotřeba zatím kolem 2,3l,snad si ještě sedne.u PCX se dalo i za 2l. brzdy a jistota v zatáčce lepší než u hondice.čekám na vysoké plexi,blastry a držák kufru.ty první 2 doplňky se myslím při jízdě do procesu...teplotě okolo 2 stupňů budou hodit tak hodně km bez nehod,ať maxík dlouho slouží

Cezin
Cezin napsal 19.04.16 v 20:25 9b.

Pekna a hlavne super. Barva spicka volba. Dospelejsi nez PCX. Dokup sedlo comfort a origo velky stit a nevyjdes z udivu. Gumy i brzdy si musi sednout, normalne se zajizdi motor 1000 a 600 km. Mam najeto 300 kolem mesta v kopcich a spotreba v zabehu 1,9-2,1 litru/100 - pecka. Kotouce na obou kolech pohodicka pri brzdeni dvema prsticky - ani nepoznas jestli brzdis zadni nebo predni jak suprove vyvazene. ABS muze nekdy pomoci, ale ne vzdy vyhoda - nicmene opatrne - kazda rychlost na motorce nad 30 km je do stromu anebo do protijedouciho vzdy maler. Display postrada jen meric teploty a hodiny mohly byt prepinatelne na 24 cykl kdyz uz je digital jinak vse, co potrebujes tam je. Vyse muze byt inspiraci pro ostatni pri rozhodovani. Takze si ji uzivej a at ti slouzi.

LiborK
LiborK napsal 19.04.16 v 14:42 8b.

Je to hezkej skútřík, jen mi vadí ten děsnej hadr na sedačce. Jinak je v pohodě. Mám mimo jiné i PCX, nemá chybu. Jo a ABS ve městě, snad jen při brzdění na mokrých kostkách. Jinak dej bacha na starý krabice co nemaj ABS. Na suchu při nouzovým brzdění má kratší brzdnou dráhu než ty a jsi v něm.

HONZAKK
HONZAKK napsal 19.04.16 v 10:04

Zdravím,super volba,jel jsem na něm krásný pohodlný stroj. Přesto bych pcx nepodceňoval,zadní buben není až tak nevýhoda,abs dobrá věc pro slečnu,motorkář ví,že je zadní kolo někdy v nouzi potřeba někam poslat. No na vlhku v kruháku nebo na zebře ti to podjede i s abs Jsem yamahovej,mám t maxe, majesty,xjr ,n max se mi líbí, přesto budu tvrdit,že pcx je lety a provozem osvědčený stroj n max ...kopie pcx se teprve musí předvést
Ale fakt dávám prodejci který ti nevnutil co měl skladem

Maartecz
Maartecz napsal 17.04.16 v 22:52 10b.

Ta nejlepsi volba.
Timto vsechny majitele zvu do verejne skupiny na FB

Yamaha NMax (CZ-SK)

viskas
viskas napsal 17.04.16 v 18:44 10b.

Zdar,tak vitej v klubu Nmax,pěkný kousek,já jsem s mým nadmíru spokojený.hodně najetych km !!

TondaBenda
TondaBenda napsal 17.04.16 v 10:37 10b.

Keď som, kupoval novú PCX, NMAX ešte nebola , takže rozhodovanie bolo jednoduchšie. Neľutujem, NMAX je iste minimálne rovnako dobra ak nie lepšia. Želám veľa štastných km .