Kawasaki Z 750 (2005)

Aktualizováno 17.8.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 01.01.14 v 15:56 10b.

Mám to samé a nemohu se na tu motorku vynadívat.

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 16:27

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

smazany10731
smazany10731 napsal 20.08.06 v 15:09

Tak to máš pravdu Kawa je opravdu Kawa Jinak Z se mi líbí jak sviňa!!! Jel jsem na Z1000 a opravdu skvělá motorečka.

DASOU napsal 17.08.06 v 12:41

Dik, tak presne tohle jsem chtel vedet.

DEE napsal 17.08.06 v 12:30

Se spolujezdcem mam nalitano vetsinu toho co sem najel. Co se posezu jezdce tyce, z-tka je samozrejme pohodlnejsi, i kdyz na sedlo si asi budu muset trosku zvyknout. Zda se mi o neco tvrdsi nez na zx6. Co se spolujezdce tyce, tomu je lip na zx6r. Duvod...muj batuzek je zvyklej se opirat pri brzdeni o nadrz. To u z-tky dost dobre nejde...leda by mel batuzek o pul metru delsi ruce. Nadrz je proste dost nizko. Nahate verzi taky nema zadna madla, takze vzadu se taky neni za co chytnout. Celou vahu spolujezdce teda pri brzdeni ponese ridic .

DASOU napsal 17.08.06 v 11:56

Docela me zajima jestli je ta zetka nepohodlna.Ma stejne sedaky jako ZX-10R.Nebo jak by jsi srovnal pohodli ZX6 vs Z? Jde mi o delsi jizdu se spolujezdcem.

DEE napsal 17.08.06 v 11:44

2xyxc: Zx6r sem v zime koupil, a u z750 jeste nemam svoje fotky tak sou shodou okolnosti taky ze zimy <br />
<br />
2DASOU: Jojo. Ja se rozhodoval mezi z1000 a z750. Sou si dost podobne. Vyhral stav a rok vyroby. Tebe by ale z750 po R1 asi neuspokojila .

DASOU napsal 17.08.06 v 11:33

Nekdy mam docela nutkani se povozit na zetce.Je to nadherna motorka.Kdybych kupoval nahace tak nejspis prave tu Z 1000

napsal 17.08.06 v 11:03

v zime na snehu divim sa ze este zijes........<br />

Neznalek
Neznalek napsal 17.08.06 v 10:25

to je ale náááádherná motorka hodně km bez nehod a doufám že se někdy stavíš

DEE napsal 17.08.06 v 10:07

2DASOU: Po pravde....prvni rozjezd byl porod a myslel sem ze to zahodim hned v prvni zatacce. S tema riditkama bylo proste neco spatne . Clovek si ale rychle zvykne a je to celkem pohoda. V nizsich rychlostech je fakt nesrovnatelne ovladatelnejsi. Myslim ze v beznych cestovnich rychlostech (mesto 50, mimo 110-120) ji nemuze zx6 moc konkurovat. Taky tahne krasne odspodu.

DASOU napsal 17.08.06 v 09:55

Cus, pekny bike! Docela me zajima jak se ti na tom jezdi kdyz jsi zvyklej na ZX6.