Yamaha MT-07 (2015)

Vlastník burlad
Vloženo 9.4.2015
Aktualizováno 16.7.2020

Motorka pro začátečníky. Malá a lehká.

Motorka koupena od FIRMA:Karel Voborník Motocentrum Vobospe - dnem prodeje je datum složení zálohy nikoliv doplacení nebo vyzvednutí MT. Při prodeji najeto 6km a 4,4l v nádrži

První dojmy - Hezčí než na fotkách.

Dlouhodobou spotřebu mám do 4,7l na 100 km.
Tachometrovou maximálku jsem měl 200 km/h.
Dostatečně pružná i rychlá.
Na cestování v pravém slova smyslu jsou jiné stroje.
Možnosti uchycení zavazadel jsou omezené.
Pod sedlo spolujezdce se vejde jen lékárnička a zámek na kotoučovou brzdu a žárovka - maximálně 1,5 kg.
Malé prodloužení zrcátek by se hodilo.
Větrný štítek byl prvním doplňkem.
Na chladič je dobré pořídit ochrannou mřížku.
Přední brzda není agresivní ale na smyk předního kola jsem dlouho nečekal - nemám ABS.

burlad
burlad napsal 13.04.15 v 15:11

Gudboj - boty dneska přišli ale malé. neměl jsem koukat na jejich tabulky a hned objednat velikost kterou kupuji běžně ale zase bunda která na fotce ještě také není mi je a perfektně

Badarala - v návodu je jen výměna žárovky. objevil jsem tam dva šroubky pro pohyb paraboly ale nevím jestli se do toho vrtat před garanční prohlídkou.

Gudboj
Gudboj napsal 12.04.15 v 19:23

Pěkná mašina! Jen ty boty co máš na fotce... doporučuju pořídit pořádný motorkářský

Kafr22
Kafr22 napsal 11.04.15 v 21:06 10b.

Parada!

Badarala
Badarala napsal 11.04.15 v 18:49

Ahoj, taky jsem o ní trochu uvažoval, věřím, že je zábavná Na sklon světla by tam mělo být štelování nějakým šroubem-tedy standardně na motorce bývá, mrkni do manuálu. Zvedneš sice zároven dálkové, ale tak ho akorát vypneš proti autu dřív a na to potkávací něco uvidíš, teda jestli má spon trochu sílu.

Bill22
Bill22 napsal 11.04.15 v 16:50

Krásná motorka do začátku .