Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník MatoSK
Vloženo 25.2.2015
Aktualizováno 25.2.2015

Moja prvá motorka, splnenie sna :)
Používaná na cesty do práce ale aj na víkendové výjazdy

První dojmy - Je priateľská a zvládol som ju aj ako začiatočník. Dá sa s ňou zajazdiť športovo ale zvláda aj dlhé cesty. Dostatočne obratná v meste, takže nie je poroblém ju použiť denne na príjazd do práce.

Doplňky na motorce - topcase Givi Maxia

Hľadal som naháča, prípadne s polokapotážou. Hľadal som stroj, ktorý nebude príliš prísny a zvládne ho aj začiatočník. Hľadal som dlho ale nakoniec volba padla na Yamahu FZ6 S2 Fazer.
Motorku som kupoval jazdenú, dovoz z UK, najazdených 32000 km, a po malom servise a výmene pneumatík (Pirelli Angel GT) šla rovno na cestu. A doteraz nesklamala :)
Motor je príjemný, v spodnej polovici otáčkového spektra kludná, horná polovica je značne športovejšia a živšia. Posed príjemný, podvozok z môjho pohľadu tak akurát (je pravda že som jazdil okrem mojej ešte na 2 iných motorkách takže nemám s čím moc porovnávať).
Najazdil som na nej cca 15000 km bez nejakého problému. Postupne dopĺňam výbavu, keďže by som rád podnikol aj dlhšie výlety, resp. dovolenky. Takže v blízkej dobe pribudnú aj bočné kufre a zásuvka na 12V, ktorá mi momentálne dosť chýba.

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 25.02.15 v 20:05 10b.

dobrá volba,dobrá motorka a do budoucna je kam postoupit FZS 1000.Měj se a kolama dolů.