X-motos XB 31 (2008)

Vlastník hagrid.hagrid
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 5.1.2015

činskej dirtybike malej ale šikovnej

První dojmy - vše na h...o ale pak když člověk většinu věci opraví a předělé tak je to slušná strojovna za pakatel teda u mne :-)

ovladatelnost skvěla pokud šlape podvozek tak jak má ale aby šlapal tak jak má tak se musí překopat tlumiče ,hlavně vyházet to bláto čemu říkají pružiny.
Motoru není co vytknout jen to že je to hodně stará koncepce a nemá rád vysoké točky,ale vyborně bere od spodu a převodovka je hodně udělaná do sily .¨
Jinak celkově to jde ale nekupte to když jsem za ni dal 2000.-kč a do opravy motoru jen 800.-kč kam se kupovala pístní sada a gufera na ventily .

Teď momentálně dělam přední vidlice protože origo pružiny stojej za prd.

sehnat pružiny trošku ořišek ale sehnal jsem je a ani nebyly drahé jedna 60kč sice jsou na MZ ale hlavně mají stejný pruměr pružiny a z jedné se udělají 3 přužiny do toho to čiňana.V jedné vidli jsou dvě pružiny a tak se dá později laborovat s tvrdostí (mam koupený jěště tvrdší pružiny tak že by se dala dát jedna a jedna).
a když už je to rozebrané tak proč rovnou nevyměnit gufera a o-kroužky.
Levý tlumič je už vyměněnej komplet pružiny a těsnění a pravý teprve čeká

Ještě budu muset laborovat s hladinou oleje poněvadž nevím kolik ho tam má být jelikož jsem to nikde na netu nenašel.Teď mám ve výrobě spodní zátky do trubek ,staré zatky jsou prasklé a tečou .

Jinak na podzim jsem na tom jezdil a docela jsem si to chválil až na ty tlumiče byl jsem i na rovině na dorazu ,které dělam teď přes zimu.