Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník mike.46
Vloženo 17.10.2014
Aktualizováno 8.8.2016

Konečně zase motorka v garáži. I když zatím to moc jako motorka nevypadá :) Nojo, naštěstí zima bude asi celkem dlouhá a aspoň bude u čeho se odreagovat.

První dojmy - První dojmy z jízdy zatím nejsou žádné, protože motorka je ve stavu, kdy bude potřebovat pár dílů vyměnit, aby byla zase schopná jezdit.

Doplňky na motorce - Laďák Mivv (krásnej zvuk, už se těším na zvuk bez tlumivky).

Proč jsem si opět vybral GSXR 600 2007? Protože mi ta předchozí padla neskutečně do ruky a opět jsem se k Suze chtěl vrátit. Chci ji v podstatě jen na okruhy, takže jsem sháněl něco šikovně padlého, což by měl být právě tenhle případ. Pár věcí bude potřeba vyměnit např. zadní kolo, chladič a nějaké drobnosti a také nějaké věci opravit, ale ostatní by mělo být snad OK.

Aktualizace 13.5.2015
Motorku jsem nakonec dal dohromady den před prvním okruhovým ježděním...:) no, vzhledem k tomu, že se znám, jsem to trochu čekal, ale taky k tomu vedlo pár okolností, které jsem nemohl uplně ovlivnit, jako třeba oprava chladiče apod.
Suza šlape dobře. Určitě je ještě pár drobností, které je potřeba doladit, ale jinak je to ok.
Na příští ježdění si asi vezmu špunty do uší, protože zvuk laďáku Mivv bez tlumivky je opravdu poměrně dost brutální :)
Motorka je aktuálně v tomto stavu: lamináty (ty jsem musel přestříkat, aby to trochu aspoň z dálky vypadalo a taky poopravit), přepákování z Číny, lámací páčky z Číny, menší řetězové kolečko o 2 zuby, větší rozeta o 2 zuby, laďák Mivv, jinak v podstatě série.

Aktualizace ke květnu 2016
Tak jsem motorku vylepšil o následující díly:
KN vzduchový filtr
Závodní řidítka
Rychloplyn Domino, gripy Accossato
Přepákování PP tuning
Bazzaz kontrola trakce a rychlořazení

Ozzy_
Ozzy_ napsal 02.08.15 v 21:33

Tak videl jsem dnes nazivo a je fajn

RoumenS
RoumenS napsal 05.06.15 v 09:53 10b.

Pěkný modrásek, tak ať lezou časy dolů

krAlik33
krAlik33 napsal 14.05.15 v 19:52 10b.

super super! na to v jakem stavje bola asi, tak super. drzim palce!
este sa opytam na ty mokre gumy. ja ich dostal k moto tez, to su tusim metzelery ze? jak sa ti s nima jelo na mokry?

mike.46
mike.46 napsal 01.05.15 v 19:03

Díky Ozzy, přidal jsem pár aktuálních fotek, snad se bude libit. M.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 01.05.15 v 13:50

Drzim palce at je krasna a rychla a casy lezou dolu. Davej vedet