Yamaha YBR 250 (2007)

Vlastník Freyja
Vloženo 6.7.2014
Aktualizováno 6.7.2014

Lehká, malá, pro holku akorát :)

První dojmy - Jezdím na ní třetím rokem, jsem maximálně spokojená. První dojem byl ten, že sem ji ihned brala :D

Motorku bych doporučil pro - Sama jsem drobnější typ, tak si myslím, že většinou pro holky je ideální nebo pro všechny začátečníky, co nehcou zbytečně utrácet za nižší obsah.

Vybrala sem si ji proto, protože je malá a lehká, a i dva lidi v pohodě uveze, i když hlavně na rozjíždění to jde hodně cítit. Je moje první a zatím sem s ní maximálně spokojená, i když občas postrádám další rychlostní stupeň. Člověk by řadil, ale už není kam, leda dolů :D
Nejraději jezdím po okreskách (tam ta rychlost trošku schází), ale i do města se s ní dá.
Mimo kupování nové baterky s ní nikdy žádný problém nebyl a zatím bych neměnila :)

Freyja
Freyja napsal 03.04.15 v 20:23

no občas mám roupy už teď, že by to chtělo něco silnějšího ale když jede člověk sám, tak se to dá, dalších 110 kilo vézt by mě asi zabilo :D respekt z ní mám stejně pořád

ZdenyGSXR
ZdenyGSXR napsal 30.03.15 v 10:08

Na tymhlek sem jezdil v 18 na 25kw a instruktor měl asi 110kg..to byl masakr Časem budeš chtít stejně větší jako každej Já začínal na čezetách a MZ 150

Peťan7
Peťan7 napsal 06.07.14 v 22:39

Aha no koukám to je hodně velká slabost jednoválců mě to boužel dělala Jawička 650 A co se týká klepání to taky řeším boužel je někde opřenej motor o rám takže mám vibrační sedačku. Tak ať ti jezdí dobře.

Freyja
Freyja napsal 06.07.14 v 20:25

Máš pravdu, je to jednoválec... Já se teda většinou snažím držet to kolem 5 - 6 tis. Když to přetáhnu do vyšších, tak moto jede hůř a klepe se, ale takhle ji mučím jen jednou za čas

Peťan7
Peťan7 napsal 06.07.14 v 19:42

Ahoj chci se zeptat zdá se mi že to je jednoválec nemáš problém ve vječích otáčkách ?