KTM 990 SuperDuke (2006)

Vlastník Lukash1986
Vloženo 7.4.2014
Aktualizováno 4.9.2014

Esence ježdění v silně koncentrované formě.

Motorka koupena od Rudysnoopy (Malešice) - Prima, pečlivý 1. majitel, doložené Km a servis. Není co víc si přát.

Benelli Tre 1130 K: Žádná nebyla a jsem rád :)

První dojmy - Přešel jsem z Multistrády a první dojem byl Multistraáda co vylezla z fitka.. schodila špeky, nabrala sílu a zpevnila svalový korzet :D

Motorku bych doporučil pro - Neurochirurga, který je zvyklý jen na ty nejpreciznější nástroje a to samé vyžaduje i na silnici... je to skapel.

Doplňky na motorce - Padáky na osách, Akrapovic + svody + mapa

Když mi bylo 16 a u motokatalogu (ještě tištěného) jsem přemýšlel na čem se jednou zabiju, KTM Duke byla jasná volba :)

První překvapení bylo, že ta motorka není tak zlá jak se píše, velký dvouvál je prostě velký dvouvál nic záludného na tom motoru ale není.

Řízení je extrémně lehké a spolu s nízkou váhou propůjčuje motorce neuvěřitelnou hbitost která předčí i řadu Monster od Duc. Při brždění je potřeba pořádně se zapřít :)

Převodovka je zcela mimozemské konstrukce zcela jistě se tam neotáčí ozubená kola (to bych poznal) přenos sil probíha na neznámem nehlučném principu, který neklade vůbec žádný odpor.

Nevhodné na dojíždění do práce, samotná cesta městem není problém ale těch 8 hodin čekaní mi bolestně připomíná abstinenční scénu z filmu Trainspotting!!

Dlouhodobá spotřeba po 14 000km 7,5L/100km nevím kde se berou ty pověsti o 10-12L...

Prodáno :( úžasná motorka na které jsem za sezonu natočil 14 000km bez jedineho problemu! Jendou se na KTM určitě vrátím!

Ale je na čase zpomalit... :)

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.08.14 v 15:23

Parádní strojovna
Dobrá recenze

Tomiq79
Tomiq79 napsal 27.04.14 v 10:43

Super recenze, líp bych svoje pocity z tohoto "precizního nástroje" nepopsal! :D

Bednas
Bednas napsal 24.04.14 v 11:48 10b.

Martyp
Martyp napsal 18.04.14 v 17:12 10b.

Teď na to koukám!
Super výběr, taky jsem měl v merku, kdyby nebyl tenkrát pěknej Tripl..Asi jednou okusim..
Ale myslim, že budeš maximálně spokojenej...Když jsem viděl a vyžkoušel, co umí SM-T, tak tady je to pak jasný!
Tak možná zítra okouknu..Nebo jindy, no..
Evropa rulezzzzz!

hOOrNeT