Yamaha YZF 600R Thundercat (1996)

Vlastník nirvan
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 2.4.2019

Rychla, pohodlna, rekl bych, ze dobra pro zacatecniky jako jsem byl ja. Da se jezdit na lechtacku za par litru nebo r-kove s dobrym adrenalinem.

První dojmy - Nez jsem ji koupil projel ji kamos bo je o dost zkusenejsi. Takze moje prvni jizda, po x letech na velke masine, byla, po podepsani smlouvy, hned z Krnova do Noveho Jicina, tazke dost km na prvni dojmy. No byl jsem z toho v .. :) proste parada, ale nehrotil jsem to.

Motorku bych doporučil pro - Idealni pro zacatecniky. Je dobre ovladatelna ikdyz jako starsi kousek neni zrovna lehka (212 kg), tim padem je bytelna a neco snese. 100 koni neni malo ani prehnane moc, pokud umis pouzivat mozek.

Moje prvni velka masina.. Vedel jsem, ze tahle je ta prava pro me. Z diskusi na netu .. Opravdu podareny kompromis mezi R-kem a celekm pohodlnym posezem, s dobrym motorem. Navic dost pohodlna sedacka a dycky se mi libila i po tech letech je to kunda co si budem povidat. Jen snad ty zrcatka by to chtelo stylovejsi.

Koupil jsem ji 8/2013. Mam ji po majiteli co do ni dal dost penez takze retez, pneu atd jsou skoro zanovni.

Je to yamaha z Japonska, kvalitnejsi spojeni snad uz ani neexistuje :). Nevim jak je na tom yamaha ted, ale vim, ze tehdy se vyrabelo kvalitneji, minimalne u automobilek. Zatim me nikdy nenechala nikde viset.

Lauf
Je upravovany a ten zvuk je dobry, malo kdo se neotoci :).

Spotreba
na lechtacku 3-5 ot. se nebojim rict 4-5 litru. na vylozene r-kovy styl bych rekl klidne i 7-8l ale to ukaze az cas.
Jak se rika u tohodle stroje kolik otacek tolik litru na sto.

Spolehlivost
Zatim drzi bez problemu.

Plasty
Jedna z mala slabsich stranek. Jsou kvalitni to jo, ale sundat je kdyz se musi udelat neco pod nima to chce trpelivost, ale vsechno je o zvyku.

Brzdy
Desky i kotouce mam dobre a ikdyz mam navolene na pacce nejtvrdsi brzdeni zda se mi, ze by mohli byt silnejsi, kdo vi mozna srovnani s mojim autem neni idealni.. CHybi mi zkusenosti s jinyma masina, letos pribudou..

Cestovani
NIkde dal jsem s tim zatim nebyl ale 100 km neni zadny problem. Na to, ze to je v podstate R-ko ma hodne pohodlny posez i velkou pohodlnou sedacku i pro batuzek. Dobre je taky zvysene plexi, kdyz se za neho schovam tak je znatelne mensi odpor vzduchu.

Pokud uvazujes o svoji prvni velke masine a nemas zrovna stovku na uctu tuhle tu thunder kocicku doporucuju!!

nirvan
nirvan napsal 06.08.15 v 19:23

Po 2 letech.. me porad bere. Kombinovana spotreba lechtacka/sport 6l, coz je hodne pekne ve srovnani s tim adrenalinem ). Rezani na tehle masine me fakt bavi :).

Dawe323
Dawe323 napsal 02.04.14 v 13:57

kocku sem kupoval letos jako svou prvni velkou a za tech 450km co mame spolu nakrouceno se absolutne stotoznuji s tvym popisem.

Buchy76
Buchy76 napsal 01.04.14 v 23:14 10b.