Yamaha X-max 125 (2013)

Vlastník zdenekburi
Vloženo 25.2.2014
Aktualizováno 27.4.2015

Krásný skůtr, ideální velikost, pohodlí při cestování.

Motorka koupena od žiži. (Lipník nad Bečvou VII - Trnávka) - Dobré

První dojmy - Cestování na tomto skůtru je opravdu zážitkem. Ovladatelnost,kvalitní zpracování i celkový vzhled je na vysoké úrovni. Jízdní vlastnosti a rychlost je na stopětadvacítku vynikajíc . Negativem je snad jen vyšší cena, ale investice do x-maxe se rozhodně vyplatí.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji zkušenějším jezdcům.

Doplňky na motorce - Kufr Yamaha 49 litrů, originál držák kufru od Yamahy, držák telefonu,zásuvka 12V.

Yamahu jsem si vybral pro její velikost a spolehlivost. Zatím jsem při vyjíždkách nepozoroval žádný technický problém. I při jízdě ve dvou je to příjemné svezení.
Cestuji i na větší dálky,ale díky skvělému posezení je to zážitek. Samozřejmě co do rychlosti se nemůžu srovnávat s cestovními motocykly, ale pro milovníky skůtrů je x-max na trhu jedničkou. Krásně sedí,spolehlivě brzdí a velká kola jsou výhodou.
Nejlépe se cítí na rovinkách,ale i v mírných kopcích. Co se týká většího převýšení, tak lehce zpomalí,ale skůtr táhne velmi dobře. Uložný prostor je vynikající a na svých cestách tam umístím vše potřebné. Spotřeba 2.8 litru na 100 km při nádrži 11.8 litru je také nezanedbatelná.

zdenekburi
zdenekburi napsal 12.04.14 v 09:52

Díky.Jsem s ním velice spokojený. Vzhledem k mému věku ideální společník. Rád na něm cestuji.Stačí malá svačinka,pití a fotoaparát.

chipmank
chipmank napsal 08.04.14 v 09:46

Pěknej skůtřík. Přesně takovej stává v Kroměříži a prckovi se moc líbí Když jdeme kolem, vždycky chce lozit k němu a dívat se