Honda VF 750S (1982)

Vlastník yenkee
Vloženo 20.1.2014
Aktualizováno 20.1.2014

moje honda zatím bez problém pohodlná a bez vážnéjších závad absolvoval jsem s ní faaker see až do it. bez problémů

První dojmy - překvapující výkon opravdu jede jinak nic spíše taková hračička přitahuje pozornost spíše pro holku mám 100 kg a už je to dost na nějaké zátahy spíš pohodlnou jízdu v trenkách k vodě

Motorku bych doporučil pro - moto je už spíše srdeční záležitost spíše pro rekreační jízdu mám ji jen protože sem měl 12v baterii navíc tak sem na ní sháněl obal

Doplňky na motorce - kapoty ,kufry ,bez klimatizace,orámování na kufry,chybí střešní nosič

brzdy jsou na hovno slabé a motocykl těžký,vzduchové tlumení je třeba kontrolovat jinak plave ,a rozkmítává se na takový to podivný bikerský máváni ve stovce na protijedoucího hošu to raději nezkoušejte (raději čumte na cestu a držte knipl) jinak hezký hodně světýlek v palubní desce spousta úložných kapsiček na mobil a nářadí až se rozkutálí tak jede no a to je čas ukapávání oleje z holendru teče to prý ale často stačí přetěsnit a hlavně hlídat olej v motoru a čas od času ty vačky kontrolovat jinak nic se neposere mám v plánu tak jak to je to zalít do průhledné hmoty a udělat z toho stojan na stadiona .jinak ta kapotáž a zadní kufry tomu sluší kromě toho prostředního ten sem upravil kvůli prostoru (vleze tam hodně ND) jinak prapůvodní stroj v solidním stavu celkově sem spokojen

333
333 napsal 24.07.14 v 20:18

Skvělí stroj,,,, takhle nějak asi vypadala ta moje

Výska
Výska napsal 27.01.14 v 16:04

Nádherný kousek, parádička

464646
464646 napsal 27.01.14 v 15:36

Ahoj,no nádherná retrovka .Přeji ti hodně pohodových km .Tak at se kola kroutí dál.10.b.

p.epanica
p.epanica napsal 22.01.14 v 23:24 10b.

Pěkná a komplet se vším všady ...

Mikymoto
Mikymoto napsal 20.01.14 v 15:26 10b.

Nááádhernej obal na baterku. Fandím mašinám co jsou stejně starý, nebo starší než já. Ať slouží.