Honda VF 750S (1984)

Vlastník ladyss
Vloženo 30.4.2016
Aktualizováno 28.7.2020

Hledal jsem motorku která mi připomene tu dobu kdy jsem přecházel z Jaw na Japonce, pro mě je to VF 750 S

První dojmy - Přivezl jsem ji na vozíku bez projížďky, byla udržovaná a motor běžel pěkně, hlavně bylo evidentní že v něm nikdo nebyl , což bylo pro mě důležité. Počítal jsem s tím že u motorky staré 32 let vyměním vše co stárne, takže si na projížďku holt počkám, ale za tu jistotu to stojí.

Tuhle motorku si pamatuju z katalogů kterými jsem listoval coby teenager. Už tehdy se mi moc líbila a když si ji pak přivezl kamarád do Čech v roce 1992 byli jsme z ní všichni u vytržení. S odstupem let jsem dostal chuť koupit si něco co mi tu dobu připomene a "Sabrina" vyhrála. Má podle mého pořád "šmrnc", něco víc než co mají některé její vrstevnice, které jsou dnes již od pohledu babky. Tohle je samozřejmě taky babka, ale i po těch letech má prostě něco navíc. Ostatní už sotva lezou a všude je bolí, ale "Sabrina" má kerku na zadku a umí se usmát tak, že to chlapa zahřeje , je prostě jiná, ví co je to "zapařit" ((-: . Má trochu špatnou pověst, ale možná právě to maj chlapi rádi (-: , trocha toho rizika je kořením života, ale pokud se o ni člověk stará tak jak má, měla by sekat dobrotu, doufám že to bude můj případ ((-: .

Chci ji pořádně seservisovat a pořádně protáhnout , kdyby zvládla Alpy byl bych happy. Takže se pokusím popsat dojmy jak ze sevisu tak z jízd až bude o čem psát.

Čadil
Čadil napsal 02.09.20 v 10:18 10b.

co napsat?nádherný stroj

Beny73
Beny73 napsal 29.07.20 v 09:25 10b.

Nádhera, opravdu v pěkném stavu, krasavice Klasika je klasika...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 29.07.20 v 05:19 10b.

koudelka_v
koudelka_v napsal 20.11.18 v 14:07 10b.

Opravdu pěkný stroj, ať slouží

KAMIL800VFR
KAMIL800VFR napsal 13.11.17 v 19:32 10b.