Yamaha FZ6 Fazer S2 (2008)

Vlastník kroky01
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 17.9.2013

Je to logický krok v evoluci vývoje mojí motorkářský osobnosti Ne, myslím že šestka byla tak akorát a po pětikilu je to rozdíl ve všech ohledech.

První dojmy - Motorka padla okamžitě do ruky. Zvyknul jsem si na ní hodně rychle. Původně jsem měl trochu strach z její velikosti a ovladatelnosti, ale oba aspekty mě mile překvapily.

Fazera jsem si vybral proto, že se mi jednak polokapota líbí a potom pro pohodlnější cestování na větší vzdálenosti.
Na motorce je příjemné posezení a po dvou set kilometrech (když jsem si jí vezl domu) jsem neměl prakticky žádný problém s mým pohybovám aparátem

Motorka je do 8000 otáček hodná. A od osmi tisíc jsem poznal rozdíl mezi šestkou a pětikilem

Přední vidle je opravdu asi trochu měkká na naše silnice, ale dá se to. Zadní byla nastavená na standartní tuhost a po příjezdu jsem šel ještě o stupeň k měkčímu nastavení. Zadní kolo odskakovalo od nerovností celkem znatelně na standartní nastavení.

Ovladatelnost příjemná, výkonu habaděj. Seriové výfuky mi nijak nevadí. Brzdy bez výtek.

Motorku jsem volil pro účely cestování a občasné potahání za plyn. Doufám a věřím, že mi k těmto účelům ideálně poslouží.

Motorka bude ale nejlépe fungovat na pěkných silnicích.

Devil007
Devil007 napsal 11.02.14 v 21:43 10b.