Cagiva W8 125 (1997)

Vlastník Fildaa
Vloženo 8.9.2013
Aktualizováno 25.5.2014

moje třetí motorka Cagiva W8 125 2T 11KW otevřená poladěná podle mě ;)

Yuki SM 125: byla dražší a byla to čína
Apollo Orion RX 125: moc pěkná velmi mě padla do oka ale pak jsem si říkal že enduro je enduro :P
Yuki Cross 125: byla moc daleko
Čína Yamasaki: protože sem si to hodně rychle rozmyslel po přečtení článků o této motorce ;) :DD

První dojmy - První dojmy nic moc nemohli jsme ji nastartovat ale pak se chytla a první dojmi z jízdy byli úžasný opravdu potahá ;) ale nelíbilo se mi že byli malinko problémy se startováním i po koupi ale potom byla zavada odstraněna bylo to svíčkou :P

Motorku bych doporučil pro - pro mladého jezdce který se chce vyblbnout v terénu ale občas musí jet i po silnici např. do školy a taky na naučení je dobrá doporučil bych ji každému kdo má rád endura. ;)

Doplňky na motorce - Starter,řidítka acerbis,přední maska acerbis, polepy monster...

No na motorce jsem najel tak 500km za prázdniny a vše terén na silnici ji s těma drapama není dobře :D v terénu stroj k nezaplacení a jinak teď mám v plánu dát na to holí gumy a bude se cestovat do školy ;) jinak max 120km/h spotřeba tak s lehkou rukou 3,5litru s těžkou rukou tak 5 litrů celkem spolehlivý stroj má dodělaný starter takže taky pohoda brzdy jsou brembo takže nehoráznost :D motor z mita kdo zná tak ví.. ;) jinak maličko tužší spojka ale dá se vydržet,na dlouhý cestování to moc není tak do 150km se dá si myslím spolujezdec říkal že se mu na tom se mnou jede dobře a že je to i docela pohodlný servis relativně jednoduchý.. ale co mě zklamalo tak je dostupnost dílů :/ ty se moc sehnat nedají a když tak jsou docela drahý a taky mě zklamalo že jsem hned po měsíci ježdění musel koupit nové CDI ale zatím spokojenost tak doufám že to vydrží ;)

FurtPlnej
FurtPlnej napsal 26.03.19 v 16:59 9b.

Motor z mita je vodou chlazený :D

drak44
drak44 napsal 05.11.13 v 23:10 10b.

mrtě dobře udělaný