Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník Koubis7
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 14.8.2013

Zachovaný původní vzhled s ostřejším motorem. Komplet přelakovaný, kombinace modré a stříbrné metalízy z kolekce RS.

První dojmy - Lehká motorka s živým motorem a pohodlným posedem. Pro mně ideální motorka pro kratší vzdálenosti.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, podsvícení, chromované a leštěné doplňky

Mého simsona jsem dostal od táty, na kterém dříve jezdil on. Je to takový člen rodiny. Když jsem na něm začínal jezdit byl ještě v původním stavu, což byla ještě padesátka a v tovární barvě stříbrné metalíze. Čas udělal své.. podepsal se na laku a i motoru.
Postupem času jsem ho dostal do nového kabátu.. nový lak, motor, GO, a plno nových dílů. Největší práci jsem si dal s motorem, který je opravdu "nabušený" .. původní je snad jen blok motoru jinak vše co se týče klikovky, převodovky, spojky, válce, zapalování a sání je upravené. Maximální rychlost po úpravách vzrostla až na 115km/h, což je na simsona dost. Podvozek to zvládá celkem dobře i při jízdě konstantní rychlostí okolo 85km/h. Moto jsem postavil převážně na jízdu po silnici, ale ani v terénu nemá problémy.. je to pořád to enduro. Simson dostal i nové silniční pneu Sava, které krásně drží i při vyšších rychlostech v zatáčkách. Se simsonem se nebojím cestovat i na delší trasách okolo 100km.

Tady krátká ukázka zvuku.

Sitic46
Sitic46 napsal 01.12.13 v 20:14 10b.

Parádní!

Koubis7
Koubis7 napsal 04.08.13 v 21:55

Díky moc

Jardas444
Jardas444 napsal 03.08.13 v 12:29 10b.

Hezky si ho udělal .Tak ať slouží a máš to za 10b.

swetyna
swetyna napsal 15.07.13 v 18:34 10b.

vymazlenej

Lori
Lori napsal 15.07.13 v 18:33

A hele koho sem nasel, dobre ty