Yamaha FZ6 Fazer S2 (2008)

Vlastník choula
Vloženo 28.5.2013
Aktualizováno 28.5.2013

Yamaha Fazer S2 je řešením pro lidi, kteří chtějí za svoje peníze stroj s dostatečně silným motorem, výbornou ovladatelností, pohodlím na dlouhé cesty, ale i zábavný pro každodenní adrenalinové odreagování po práci.

První dojmy - Pozice za řídítky je příjemně vzpřímená, stupačky i řídítka tak akorát vysoko pro pohodlnou jízdu. Sedadlo je příjemně měkké, dobře tvarované a dostatečně prostorné. Do 6tis otacek je to mazlík pak se mění v dábla:D

Motorku bych doporučil pro - Fazera bych doporučil každýmu kdo hledá kompromis mezi cestovní a sportovní motorkou.

Yamahu Fazera s2 sem si vybral jako svojí první velkou motorku.
Líbly se mi rysy motorky a vyfuky pod sedlem. A chtěl sem trochu cestak a trochu neco sportovniho a fazer byl presně to co sem hledal.
S moto mám zatím jen dobré zkušenosti ale mam za sebou jen první sezonu.
Spotřeba se u mě pohybuje kolem 5ti litru.
Motorka je hodně pohodlná i při delší jízdě ,brzdy ve předu 2 kotouče 4 pístek v zadu 1 kotouč 1 pístek brzdí supr. Podvozek je měkčí ale neni to nějak moc mě vyhovuje.
Výfuk ohřívá trochu sedlo -neni horký spíš vlažný..Zvuk vyfuku se dá poslouchat až od těch 6k do tý doby je to jako zvuk vykonyho vysavace-řešim ladákem.
Ovladatelnost je špičková díky posezu se s ní dá krásně manipulovat.Spolujezdce sem zatím nevezl tak nemužu říct.Uložný prostor bohužel skoro žádný pod sedlo se akorát vejde lékarnička a nějaka ta povinná vybava..Nesložim tam ani peněženku takže věci co si sebou beru řeším batohem.
Nádrž má 19 litru z toho sou 4 rezerva.
Vykon 72 kW (98 k) v 12 000 ot./min
Do 6tis otacek je to mazlík pak se mění v dábla:D
Bál sem se že fazer po fichtlu a 350 bude moc ale je to super motka kdyz se netoci je opravdu příjemná a dá se s ní jezdit vklidu díky 4v motoru.Za mě pro začátek supr.
Jediný na co je třeba si zvyknout je váha 186 kg

Butch-mt
Butch-mt napsal 17.06.13 v 11:48 10b.

Super.

pelito
pelito napsal 29.05.13 v 07:46 10b.

dobrá

GSorca
GSorca napsal 28.05.13 v 23:46 10b.

Krásná, přeju hodně kilometrů v sedle

istonbike
istonbike napsal 28.05.13 v 22:25 10b.

Krásnej Fejzr jeho tvary budou pořád IN a váha 186 je skoro muší přijmi 10b s přáním super kilometrů v tom parádně přešitým sedle