Yamaha MT-01 (2005)

Vlastník Waci
Vloženo 3.4.2013
Aktualizováno 28.4.2015

Je to prostě srdeční záležitost. Chopper ve sportovním rámu

První dojmy - Jako když do mě zezadu vrazí náklaďák! Obrovské charisma a respekt, ale přitom je to takový dobrák :-) Dobrá na kochačku krajinou i na ostrou jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky Rodea. Je to jako sednout na nafetovanýho býka a doufat, že z něj slezete dobrovolně a v pořádku :-)

Doplňky na motorce - Pár doplňků z carbonu kvůli vzhledu. Těch 270 kilo nemá cenu odlehčovat Malá kapota dopředu kvůli pohodlí. Jinak spíš jen funkční údržba. Destičky Brembo, nová řetězovka, kratší páčky Titax. Jak brzda, tak spojka jsou hydraulické, tak na to stačí krátká páčka na dva prsty.

Původně jsem chtěl Yamahu XJR 1300, ale MT mě oslovila o něco víc. Je to pořádná motorka na který nevypadám, jako vosa na bombónu A motor je dvouvál chlazenej vzduchem, takže po jízdě krásně "povídá" když chladne.

Sejky1
Sejky1 napsal 21.04.14 v 08:28

Děkuji za poklonu a posílám také 10b za jednu z mála pěkných motorek od Yamahy :) ( pardon) PS:zajímala by mě jízda na MTéčku... budu se těšit na nějakou pořádnou recenzi... užívej si ji, hodně šťastných km a snad někdy na silnici

harly27
harly27 napsal 16.01.14 v 09:01 10b.

Waci
Waci napsal 11.04.13 v 11:00

Díky za ohlasy. Jsem rád, že se líbí

Dodo7
Dodo7 napsal 08.04.13 v 20:52 10b.

Kladivo na čarodějnice 10!

biosák
biosák napsal 03.04.13 v 20:08 10b.

Nádhera,ten agregát 10b.