Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Vlastník Frůčko
Vloženo 7.2.2013
Aktualizováno 19.6.2014

O motorce řeknu stejně jako Míši... Vzhledově je motorka v téměř originálním stavu, ale hlavní úpravy se skrývají uvnitř..hlavně jde o Athena Big bore kit 435ccm, 39mm karbec Keihin, laďák Leo Vince/Scorpion a KN filtr..po všech úpravách má 42 koní a krou

Motorka koupena od Miši - V pohodě kluk, který mi o moto řekl vše hlavně pradu, jak bylo s motorkou zacházeno.

První dojmy - Motorku jsem koupil po 2 leté pauze, co jsem neměl žádnou motorku. Předtím jsem vlastnil Yamahu DT-125. První dojmy z motorky byly dobré. Hned jak jsem na ní sedl, tak se mi hned zalíbilla a musel jsem jí mít v garáži.

Doplňky na motorce - Athena Big bore kit 435ccm, 39mm karburátor Keihin, laďák Leo Vince/Scorpion a KN filtr

Tento stroj jsem si vybral, protože vzhledově moc pěkná i přes přečtečné recence, kde jsem četl na toto moto celkem chválu. Na silnici si vede velmi dobře, v zatáčce se krásně vodí, brzdy ostré i spotřeba na tom není špatně. Prostě nelituju, že jsem tuto motorku koupil. Po koupy byla zatím jendou v servise na seřízení ventilů a karburátoru, protože motorka začala často při přidání plynu chcípat. Teď už je ok a jsem s ní plně spokojen...

kocaa
kocaa napsal 19.03.13 v 18:42 10b.

Pěkná , nechceš mi dát třeba svod máš tam toho hodně

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 14.02.13 v 13:25 10b.

Krásnej motard. Ty jsou nej.

ZZilvi
ZZilvi napsal 07.02.13 v 17:03 10b.

Super motard ať jezdí

placka226
placka226 napsal 07.02.13 v 16:44 10b.

LUXUSNÍ STROJ :) Je fakt pěkná.. A po těch úpravách už i docela pojede :)