Honda CR 250 (2000)

Vlastník meruňa
Vloženo 19.11.2012
Aktualizováno 25.11.2018

Honda cr250r celkem ujde v hlinikovým ramu je to v pohodě mašina 2stroke co dodat.

KTM 250 SX: důvod neuveden

První dojmy - Dvoutakt je dvoutakt co dodat ze začatku mě celkem davala na prdel než jsem si zvykl,crko je v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych každymu kdo se chce odreagovat.

Doplňky na motorce -

zatím se drží v zimě nas čekají nějaky servis a nějaké ladění,sice ma laděne koleno doma racing a koncovku dep,a v karbecu větší trysky,ale ještě to něco chce v force klapky a nějaké blbosti a aby to trochu vypadalo,pruběh vykonu super celkem tam není žadná díra v palivové mapě jde celkem plynule takže žadnej brutakní kopanec no prostě 2stroke jak otevře přívěra tak má chuť.Zatím jsem nenašel nějakou zapornou věc ktera by mě vadila.Tak konečně po roční pauze mame hotovo komplet rozdělana do šroubku,komplet motor t.j.veškera ložiska,gufera,original ojnice,vysoko kompresní kovany píst od wiseca,komplet spojka hinson,lamely racing nejvyšší řady,komplet nova převodovka,ve valci zvětšené sací kanály podle šablony vyskoušeno v italii,plně laditelna jednotka od ignitechu na zajetí jsme nechali original cdi,přetryskovany karburator na procircuit koncovku a laděne koleno FMF,komplet repas tlumičů na vahu,přepakovaní,ložiska v kolech,krku,řetěz d.i.d. ert2,plasty,polepy,brzdove desky od bremba fakt to stojí zato panceřove hadice nove kapaliny,gripy,talon kola,no prostě komplet.

LeChuligan
LeChuligan napsal 17.01.13 v 14:15

tak fireblade je už pryč? jinak doufám že se sejdem někde na trati

dzah
dzah napsal 19.11.12 v 22:22 10b.

Kráska, dávám 10b spolu s přáním hodně mth bez nehod