Yamaha MT-01 (2005)

Vloženo 22.10.2012
Aktualizováno 22.10.2012

Je to peklo na dvou kolech s krouťákem 150 Nm

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár) - Solidní prodejce

První dojmy - Seznamování s MT01 probíhalo jako s ženskou, nevíte, co si o ní nejdříve myslet, když jí ale více poznáte, může to být láska na celý život. Ne každému se ale musí hned líbit !

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro vyzrálejší jezdce a hlavně to není žádný drobeček i vzhledem ke své váze kolem 300 kg. Jinak ale poslouchá jako hodinky, pokud to s ním dovedete.

Doplňky na motorce - Prozatím jsem vyměnil výfuky, doplnil o nějaký karbon a dále uviníme, je pořád co zlepšovat.

Byla to láska na první pohled, sledoval jsem jí již půl roku předem, než jsem si jí koupil. Nechtěl jsem ani silnici, ani chopper a MT01 je přesně to, co tyto parametry splňuje ve všech směrech.

Najel jsem za sezonu něco přes 3.000 km. Síla motoru vyráží dech, hlavně pokud jí vezmete za plynem. Krouťák 150 Nm je bestiální, ale člověk by neměl zapomínat, že tato lokomotiva váží kolem 300 kg a před zatáčkami dobržďovat z větší rychlosti znamená zcela jistě zalehnout, zadní kolo se při brždění určitě sekne !!! Jinak si lze bublat se spotřebou kolem 6 litrů, je to zcela reálné i při svižnější jízdě. Nemá ráda nějaké extrémní vytáčení, pérování je tvrdší a nějakému horšímu terénu je lepší se vyhnout. Na silnici je ovladatelnost velmi dobrá a čitelná a ujet delší porci kilometrů denně není žádný problém

Lucciferka
Lucciferka napsal 18.07.13 v 01:24

Nááádhera

Bat_CB
Bat_CB napsal 05.12.12 v 13:26 10b.

super

Luc_22
Luc_22 napsal 29.10.12 v 15:12

Nádherná lokomotiva, tak hlavně ofafrně

EWRILL23
EWRILL23 napsal 23.10.12 v 18:06 10b.

10b za tento tahač... s tím krouťákem by utáhl za sebou i karavan!

Dodo7
Dodo7 napsal 22.10.12 v 20:54

Kladivooooo a krásný! Za 10!