Aprilia RS 125 (1999)

Vlastník Backy
Vloženo 5.10.2012
Aktualizováno 5.10.2012

Byla to moje první motorka a tím pádem srdeční záležitost =) ... Neskutečný mazlík. Spolu jsme vydrželi od roku 2001 do letošního jara 2012 a to je pořádný kousek života, nikdy nezapomenu na radosti a strasti při začátcích ježdění.

APRILIA RS 125 ValeROSSI

Po celou dobu co jsem Aprilii vlastnil jsem ji nijak neupravoval, ale co si budeme povídat 125ka a úpravy moc nejde dohromady. Snad jen moderní doba dovoluje nasadit na motorku "laděnou" koncovku výfuku, ale toho jsem zastáncem nikdy nebyl a nebudu =)
Je pravda, že kdo se chce rozumně naučit jezdit je Apriliia RS 125 správnou volbou, ale na druhou stranu i na 125ce, která dovede jezdit okolo 170km/h se dá slušně natlouct úsměv. Proto prosím začátečníky řídit hlavou a ne rukama =).
Posez na motorce je sportovní a tak kombinací 125ky a sportovního posezu jsem moc dlouhé výlety nenadělal. Ale i tak jsme spolu toho dost najezdili =). Motorka je to lehoučká a tak s ní řidič dokáže hodně manévrovat a poměr váha - výkon dokáže 125ku slušně rozdráždit.
Snad už jen zbývá dodat, že já děkuji za svoje dovednosti právě Aprilii RS 125 ValeRossi.

Backy napsal 07.10.12 v 14:56

Děkuji moc

DASOU
DASOU napsal 07.10.12 v 14:32

Klobouk dolu! Opravdu hezka recenze s uzasnyma fotkama.Davam jasnych 10b!

Backy napsal 05.10.12 v 18:19

Děkuji mnohokrát a samozřejmě přeji to samé, ta nádrž by nebyla špatná co?

18yamaha18
18yamaha18 napsal 05.10.12 v 18:16

Krása, čo viac dodať Veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

Backy napsal 05.10.12 v 14:08

Dííky