Hyosung XRX 125 (2007)

Vlastník Da_nny
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 20.6.2014

Motorku jsem koupil 11.7.2012 položenou na levý bok. Vše opraveno a jezdíme

První dojmy - Svezení a odpružení je neuvěřitelně pohodlné ! :)

Když jsem jí viděl na inzerci, tak jsem hodně přemýšlel, jestli do toho jít. Přesvědčila mě příjemná cena, stav tachometru a měl jsem to do Ostravy kousek. Poprvé když jsem jí viděl "live" překvapila mě svou velikostí a vzhledem. Počítal jsem s tím, že jí budu muset dát trochu do kupy, ale to mi nevadilo. Další den jsem si pro ní přijel, vyřídili se úřední věci a hurá domů. Po príjezdu domů jsem jí hned sundal z vozíku, abych se projel aspoń po zahradě, protože nemá technickou. Po "vyřádění" jsem jí začal rozebírat, abych se na všechno podíval, jeslti je v pořádku. Byla to taková menší generálka celkového stavu. Po opravě točíme spolu kilometry neskutečně. Spotřeba se pohybuje kolem 3 litrů a to je paráda :). Je obutá na Continental ContiEscape a na suchu i na mokru drží parádně, nestalo se mi ještě že by v zatáčce nějak podkluzovala. Kvůli ceně a vzhledu na značku nehledím, zatím mi slouží stejně dobře jako by mi sloužil japonec. Aspoň jsem rád, že jí nikdo nemá v mém okolí, takže je tu jediná.

28.11.2012 Poslední projížďka při sluníčku, motorka odložena v garáži, baterka odpojená, řetěz namazaný a čeká se na výměnu oleje :)

26.12.2012 Prostě musel jsem jí vytáhnout :).. příjemných 7 stupňů a taky jsem musel vyzkoušet jak funguje termo vložka na nové bundě :)

31.13.2012 Počasí je opravdu příjemné, proto jsem se opět svezl. Překvapivě jsem potkal dost motorkářů, kteří jsou nedočkaví jako já :D a vytáhli svoje mašiny na silvestrovskou projížďku

13.6.2014 Prodána

Geogino
Geogino napsal 25.09.13 v 23:04 10b.

super stroj, případné potřebné díly seženeš na www.hyosungmoto.cz

Philnexes
Philnexes napsal 05.02.13 v 17:04 10b.

Pěkná mašina, tak ať ti to jezdí

Da_nny
Da_nny napsal 09.08.12 v 18:11

Nemůžu si na nic vůbec stěžovat. Jede velmi dobře a ten zvuk na 125 je oproti jiným dvácám perfektní . Je to věc názoru, na značku nehledím. Je ve výborné kondici a když se o ni staráš, nekazí se

tadeo96
tadeo96 napsal 06.08.12 v 19:14

Joo tak od tohodle stroje jsem dal ruce radši pryč a nelituju koupil jsem si Kentoya Trigger a jsem s ni moooc spokojenej.A za stejnou cenu jako byla tahle teda jestli Lifer nešel s cenou dolu.Ale jinač peknej stroj 10 b a at to rychle jezdí.

Da_nny
Da_nny napsal 16.07.12 v 18:48