Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník tweety10
Vloženo 6.7.2012
Aktualizováno 29.5.2013

Aprilku jsem si koupil 5.7.2012 v kutný hoře.

První dojmy - První dojmy? Paráda, ještě aby ne když jsem před "eRaSem" osedlával Simsona S51. Motorka se skvěle ovládá, má parádní zrychlení(když se otevře přívěra, tak to je teprve hukot).

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro každého kdo začíná na motorce.

Tento stroj sem si vybral, protože sem hledal něco co trošku jede, a hlavně něco co vypadá jako dospělá motorka. Dalším důvodem proč jsem si vybral tudle moto, bylo to že neni otevřená. Nejsem tak při penězích, abych kupoval každej rok nový válec.

Zkušeností moc nemam, najel sem na ní cca 2500km. Což si myslim, že není dostatek abych tu motorku dokonale poznal. Jinak v zatáčkách se dobře ovládá, bbrzdy jsou poměrně ostrý, podvozek by mohl bejt trochu tvrdší. Pro spolujezdce je to trošku horší, jelikož ze sedačku sjíždí dozadu. Což na dvoutaktu neni moc příjemný, kvůli častému řazení. Spotřeba neni zas tak hrozná jak sem si před koupí myslel. Když jedu normálně(cca 100km/h), tak si aprilka veme něco okolo 6l/100. Když se ale člověk sveze tak to tam teče. Ale myslím si že poměr spotřeba:výkon je dobrý.

Kde se motorka cítí nejlépe? Samozřejmě na silnici, čím více zatáček, tím více zábavy. Ve městě nic moc. Motorky nejsou stavěny na popojíždění. Ale furt lepší než vzduchem chlazený 4takt.

Machy07
Machy07 napsal 06.07.12 v 19:50

Zdar máš ji pěknou jinak ten olej mi to taky dělá když mám půlku tak už mi svítí :)

Dave27
Dave27 napsal 06.07.12 v 19:42

Ty jo taky sem na ní koukal,tak si mi jí vyfouk no tak hodně šťastnejch km a časem mi řekneš jestli to byl dobrej kup