Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník izijas
Vloženo 10.11.2011
Aktualizováno 20.9.2014

Yamaha YBR 125, 4takt, r. výroby 2005, koupil sem jí od šváry.

Motorka koupena od GuliR6 (Louny) - Kupoval jsem ji od rodinného člena takže samozřejmě "vše OK"

Honda CBR 125R: Méně pohodlí a yamahu jsem koupil za dobrou cenu z rodiny.

První dojmy - Když jsem se poprvé svezl, tak jsem byl dojat z výkonu, protože předtím jsem jezdil pouze na fichtlu či simsonu.

Doplňky na motorce - Laďák

Mám najeto kolem 20 tkm. Motorka jde do zatáček sama, podvozek je měkčí, ale stupačka není problém. Motoricky jsem spokojen, na 4taktní 125 to jede hezky, už od 4 tisíc otáček dobře akceleruje. Přední brzda není špatná, ale dvouválečkový brzdič by neuškodil. Zadní brzda je bubnová, brzdí dobře, ale přece jenom bych byl radši za brzdový kotouč. Ovladatelnost je dobrá, motorka je pohodlná, jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce. Úložného prostoru moc není, ale když chce člověk cestovat, tak od toho jsou kufry. S autorizovaným servisem yamaha nemám zkušenosti, všechno si dělám sám doma na "koleni". Díly objednávám přes partsdepot. S motorkou lze jezdit i na polních cestách. Do města je to ideál. Spotřeba je nízká kolem 3l/100Km.

istonbike
istonbike napsal 15.11.11 v 19:56

YBR dobrý strojek za skvělou cenu má ho i můj 56letý kamarád a je spokojený dávám 10b a přeji ještě pěkných pár spokojených kilometrů do přechodů na vyšší třídu