Loncin XM 125 (2011)

Vlastník RAAF_96
Vloženo 1.9.2011
Aktualizováno 24.11.2013

S loncinem jsem zatim nadmiru spokojeny Ma sice sve mouchy, ale za tu cenu si nemůžete stěžovat, šel bych do toho s jistotou znova.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Negativní, už nikdy víc

Cagiva Mito 125 EVO: Vysoká spotřeba, dostupnost a ceny dílů
Honda CBR 125R: Necítil jsem se na ní dobře, přišla mi malá, bolest zad
Simson Schikra 125: Když jsem si pro něj měl jet, tak majitel i po předchozí domluvě nebyl doma

První dojmy - Hlavně jsem si musel zvyknout na silnější motor, po předchozím ježdění na Yamaze YBR mi přišlo že na Motárdu sedím strašně nalepený na řídítkách, ale je to jen o zvyku.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začínající jezdce nebo pro méně náročné, do města nebo dědiny ideální stroj, na delší cestování bych to ale moc neviděl

Doplňky na motorce - reflexní proužky, nové polepy, laděný výfuk, nové řídítka, nové zrcátka, modré podsvícení, denní svícení, nástřik doplňků k barvě motorky jako například páčky či kryt kolena, jiný tachometr z Husqarny, otevřené sání, větší tryska, svíčka NGK

Dobry den, chci vam predstavit svou novou motorku Loncin XM 125 Zacalo to tak ze jsem mel po prazdninove brigade v ruce asi 30 000 a chtel jsem si za to koupit nejakou 125. Prvni jsem chtel vzdycky Hondu CBR, ale tam se ta cena pohybuje daleko vys a po mych zkusenostech s chování motorky v autoskole, jsem o ni ztratil zajem. Pak jsem na netu objevil Cagiva Mito Evo 125 do ktere jsem se zamiloval a mel jsem celkem jasno. Ale slysel jsem, ze Italske motorky nejsou prilis spolehlive a co jsem se ptal znamych co s tim maji zkusenosti tak me od toho odradily. Pozdeji jsem se dozvedel ze Cagiva uz vlastne neexistuje, takze co se tyce dilu bych nesehnal nic. Jeden chlapik ji mel 3 roky v depozitu nez sehnal jiny starsi motor z jine Cagivy. A jak jsem slysel o spotrebe od 7l/100km, tak to padlo. Pak jsem na motoinzerci nasel Simson Schikra asi za 15 000 a tak jsme se s majitelem domluvili ze to teda vezmem, avsak az jsme k nemu dojeli tak nam volal ze je na Slovensku a ze to ten den neni mozne. Samozrejmne nas to nastvalo, ale co se dalo delat. Svym zpusobem to bylo vlastne stesti protoze cestou domu jsme se jeste stavovali v jednom bazaru v Olomouci ale tam byla v te cene pouze jedna 150tka ktera sedela v kilowatech ale ne v objemu. Tak nic uz jsme to pomalu vzdali a chteli hledat dal na internetu. Ale u nas ve Valasskem Mezirici je jeste jedna prodejna MoravaMotors jestli tam neni nejaka ojetina, ale tam nam prodejce doporucil prave Loncin XM 125 za podzimni slevu 29900 za novou motorku a dvema roky zaruky. Prvni jsem nechtel jit do ciny, ale jak jsem se dozvedel ze Loncin ma svoji GP staj a ze vyrabi motory pro BMW a jeste po par recenzi na netu ze jsou s tim lidi spokojeni, hlavne v teto cenove kategorii za novou motorku, tak me to presvedcilo a druhy den jsme byli Loncinku objednat. Vzdy jsem chtel nejakou silnicku, ale nakonec jsem zkusil risknout motarda, a nelituji toho. Prisla asi do 14ti dnu a do te doby jsem na ni najel kolem 1500km (26.5.12) a zatim uplne bez problemu, uvidime jak to pujde dal Blíže o motorce v mém hodnocení zobrazené níže

mezada
mezada napsal 01.08.14 v 10:37

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou stránku s náhradníma dílama na tuhle motorku konkrétně scháním řetězovou sadu děkuji Mezík.

EveryBady
EveryBady napsal 28.10.13 v 21:08 10b.

Máš to pěkný Asi taky jeden z lepších "čínských výrobků". Zvuk s láďákem hezkej Jediný co mi tam nesedí jsou ty KTM polepy Nemam rád když se z něčeho dělá to co to neni Tak hodně km bez nehod 10 b

Antrax126
Antrax126 napsal 30.04.13 v 16:02 10b.

Kdo nepadá ,jezdí pod svoje možnosti Plnou nádrž a hodně kilometrů bez držkopádů

Macek01
Macek01 napsal 04.03.13 v 23:31 10b.

Pěkná a dospěle vypadající motorka a diky . Ať se práší za kočárem.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.03.13 v 17:07 10b.

na 125 krásná,vím co píšu