Yamaha XV 1100 Virago (1997)

Vlastník Pačes
Vloženo 30.9.2005
Aktualizováno 30.7.2011

Klasické vybavení: laďáky, padáky, plexištít, opěrka s nosičem, brašny, předstupačky. Na delší cestování jsem doplnil držák na GPS a zásuvku na 12V pro dobíjení. Je to spolehlivá mašinka, dosud mě nikdy nenechala na holičkách.

Zkušenosti: Na choppera je to celkem "mrštná" mašina a hlavně dosud 100% spolehlivá. Takže velká spokojenost, jen by to chtělo šestku, aby se nemusela při vyšší rychlosti (nad 140 km/hod) tak vytáčet, trochu pak vibruje. Na delší trasy je s plexištítem pohodlná, na jeden zátah jsem s ní ujel 991 km. Při dlouhé cestě po dálnici či k "jižním mořím" je lepší mít (kvůli chlazení i spotřebě oleje) hustší olej.

Virago patří mezi kratší choppery, dobře se mi na ní jezdí i v alpských serpentinách či Dolomitech. Dlouhé přesuny po dálnici při rychlosti nad 130 jsou vzhledem k vibracím únavnější, optimální rychlost je cca 120 km/hod.

Navštívené země: Albánie, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švýcarsko . Výhledově v plánu Francie, Korsika, možná i Portugalsko.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 22.08.10 v 22:03

No jo krasavice 10 b. Pohodové kilometry a plnou nádrž. Čus Olda

Peterka72
Peterka72 napsal 07.04.10 v 07:21

Pěkný moto a pěkný fotky . U mě za 10 bodíků . A samozřejmně že ti přeji spoustu dalších příjemných kilometrů .

STYX1

Nemohu jinak,než za 10.
Radek

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 28.07.09 v 05:26

To s tou šestkou,to mi mluvíš z duše.Bejt tam řetěz,tak není co řešit.Ale s kardanem bude potíž,ale zkusím s tím přes zimu něco vymyslet.