TMEC Betka (2005)

Vlastník kolin
Vloženo 26.9.2005
Aktualizováno 20.6.2010

Už nemám, najezdila 24000km.
Jezdila, ale nebylo to pro mě to pravé. Některé části nejsou moc kvalitní a s některými jsou problémy. Dobrý je motor, ale zbytek už tolik ne. V zatáčkách se rám příliš kroutí, nějaké ty vůle a sem tam něco drnčí...

Zkušenosti: V 1200km se mi totálně zničila spojka, reklamace bez problému do 4 dnů, velice chválím Motoscoot. Hodně drobných poruch, které však zatím neměli za následek že by mě někde nechala. Spotřeba 2,1l/100km při jízdě naplno vesničkami v kopcích.

Cesty: Jezdil jsem na ní hodně, najezdil jsem 24000km, pak lehčí nehoda, ale motorka na odpis.

Ivan44
Ivan44 napsal 14.06.19 v 13:36

mohl by mi nekdo napsat číslo stíbrne barvy nebo nějak pomoci? Mám trochu opryskany lak. Děkují,

napsal 24.05.06 v 05:55

Ahoj, zprovoznil jsem rezervu, po vyndání kohoutu se vyhodí sítko. To zacpává dolní otvor a je zbytečný, protože je před karbecem ještě palivový filtr. Pak najedu na rez. 18 km.<br />
Díra v točkách po ubrání a opětovném přidání plynu je způsobená vodou v karbecu. Stačí ho občas odkalit šroubkem na dně karb. z pravé strany - jen ho povolit. Benzin vyteče hadičkou na levé strané. Dělat při zavřeném kohoutu. Pak to skvěle akceleruje. Kryt řetězu způsobuje protivné drnčení. Musí se odhlučnit v půlení ze strany kola nějakým těsněním. Stačí na něj zabouchat a drnčí.

smazany18169
smazany18169 napsal 01.03.06 v 18:10

Twinshote: s tema blinkrama nemas pravdu mel sem s betkou mensi karambol a blikace sou sice z plastu ale pridelany na kovovym drzaku kterej se lehce ohne takze se neulomej

napsal 06.01.06 v 15:33

velmi dobrej stroj maximalni spokojenost ,uz at je jaro..

napsal 27.10.05 v 15:26

jo ,betka je ok ,jsem carefourak,takze levna a hlavne jiny kafe ,doted zkusenosti s babetou.. super zvuk u betky,ctyrtakt,vykon,dvousedlo,spotreba..a za ty prachy si nektere veci i rad doladim sam.