MZ RT 125 (1999)

Vlastník Bloczek
Vloženo 8.6.2011
Aktualizováno 8.6.2011

Mztu jsem koupil v 16,paradni masina,11 kw ani min ani vic staci na kilometrovych 130,to umi malo ktera 125ka,jezdeni ve dvou pohodlne,zvuk neni jak ze sekekacky,vyfuk krasne zlehoucka bubla,co se tyce spotreby,je to jako plivnout do nadrze a jet.

Moje zkusenosti jsou paradni s touto masinou,jsou tak paradni,ze ted mam v planu ji koupit znova a makat na ni¨,zlehka nejaky upravy,je to podle me stopetadvaca jak ma byt a je mezi jednickama...Kam se hrabou ty 125 s 8 kw a tak i nektere 11kw nestaci pomalu ani na 100 kilometrovou rychlost,doporucuju vsem zacinajicim,ale i vyjezdenejsim motorkarum,po trsce uprav bude litat jako motyl.Zavady jsme zadne nemel,jediny co jsem mnil,byly desticky zadni v radu par stovek a dale mi starim praskl retez,takze rovnou celou retezovou sadu,uz trosku drazsi,a nechal jsem tam dat vetsi ozubeny kolecko,takze lepe tahla ve dvou a do kopce,sice stratila na maximalce,ale do kopce i s original retezovkou nemate problemi i s nalozenou Tatrou Proste jizda na teto motorce je jedna basen,Nemcourum palec na horu z vlastni zkusenosti.