Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník Omar_Bomba
Vloženo 4.6.2011
Aktualizováno 11.4.2013

15.3.2013 prodáno

motorka byla lehce bourana a padla na obe strany. Spravil jsem si ji a uz na ni letam...

První dojmy - Co k tomu napsat... GSko zna snad kazdy, blbuvzdorny drzak :-D Oproti Jawe to celkem jede a brzdi. Pohodli na delsi cesty nicmoc, hlavne pro moji vysku(190cm).

4.6.2011
Puvodne jsem ocekaval, ze vidle si necham srovnat, koupim prave viko motoru a ostatni veci si spravim sam doma. Ale jako vzdy se naslo toho mnohem vic.
Koupil jsem novou vidlici. Bylo nastiple prave viko, uhnuty drzak blinkru, riditka, paka zadni brzdy(co bylo ohle jsem narovnal). Pak se mi podaril jeste prelomit klicek v zamku a cekam nez mi dojde druhy od puvodniho majitele.
Jen doufam, ze to vubec pojede a uz se nic dalsiho nenajde. Koupil jsem to moto at mam na cem pres leto jezdit, na podzim nebo na jaro bude snad fazerek 02-03

22.6.2011
Moto poskladane, po dvou letech chytlo na prvni skrtnuti, po vycisteni karbecu uz jede pekne. Oproti jawe velky rozdil Ujetych prvnich 5km(bez znacek)-zadni brzda brzdi lip nez na jawe(tam mi skoro ani nebrzdila), tak jsem si zkusil nechtene smyk uz zbyva jen dostelovat bohatost smesi..

24.6.2011
uz je na papirech, dnes probehla prvni 100km projizdka. Podarila se mi celkem dobre spravit a sestelovat.

17.8.2011
najeto 2000km, jen dolevam benzin. Moto jede dobre, ale chtelo by to uz zmenu

cerven 2011 - 11500km - olej, filtr, svicky, baterka
prosinec 2011 - 15500km - ventily, karbce, svicky, brzdovka, zadni pneu, predni desticky
cerven 2012 - 16100km - olej, filtr, fajfka, svicka, ladeny vyfuk
cervenec/srpen 2012 - zmena barvy, koupene brasny a vyrobene drzaky
brezen 2013 - 19900km vymena karburatoru

MgrJoe
MgrJoe napsal 09.03.13 v 20:07 10b.

biker243
biker243 napsal 16.08.11 v 22:58

vypadá pěkně já sehnal MZ v podobném stavu a s hnusnýma upravama a oprava vyšla , jak kdybych koupil dvě v průměrném stavu . Takže vím , jak sis asi připadal , když nacházels další a další poškozené díly . za kuráž a chuť k opravě dávám 10b