Suzuki GSF 600S Bandit (2004)

Vlastník rak72
Vloženo 15.5.2011
Aktualizováno 24.2.2015

Černá vzduchem chlazená karburátorová krasavice, doplněná o držáky kufrů, 12V zásuvku, držák navi, ukazatel zařazené rychlosti a plexi vario touring.

První dojmy - První dojmy byly poplatné situaci, že to byla první velká motorka. Takže se mi v hlavě odehrál mix eufórie, že mám takovou mašinu a obav o svůj život, protože jsem to neměl ani trochu v ruce. :-)

15.05.2011
Moje první motka, koupena v dubnu 2010. Máme spolu najeto přes 10.000 km a celkově má skoro 40.000 km. Zatím jsem neměl jediný problém. V létě, v zimě startuje výborně a na cestě šlape jak má. Potvrzuje pověst držáku.

23.02.2012
Druhá sezóna opět čítala cca 10.000 km a téměř olizuju celkovou 50 tis. hranici. Kdo má strach z těchto km, tak opravdu zbytečně. Kam má znalost historie tohoto stroje sahá, ještě neměla poruchu. Za "odměnu" jsem jí pořídil nový výfuk a padáky, už jen namontovat.

15.9.2014
V roce 2012 se byla podívat na motorkářském srazu ve Faro v Portugalsku. Bohužel se po cestě neudržela na kolech a odnesla to šrámy na kapotě, kufru a padáku. Padák ochránil motor a zamával na rozloučenou. S prošoupanou kapotou jsem bez problémů jezdil až do teď. Neměl jsem potřebu ji měnit, když se jen vozí.
Celkově jsem držel roční nájezdy cca 10.000 km a nyní má najeto přes 73.000 bez jediné poruchy.
Na jaro jsem si pořídil druhé moto, takže tento rok byl už jen takový rozloučkový. Za věrné služby jsem si ji chtěl nechat, ale na dvě motorky není ani čas, ani v garáži místo. Nyní je Suzuki připravena na prodej.

24.2.2015
V sobotu jsme si zamávali na rozločenou a jela dělat radost novému majiteli. Přeji mu mnoho šťastých kilometrů bez poruch a nehod.

mag.
mag. napsal 23.02.12 v 15:25

Nádherný vzducháč v top stavu
10b jistých

rak72
rak72 napsal 26.05.11 v 18:11

Díky za ohlasy.

Danke
Danke napsal 20.05.11 v 19:51

Parádní, mám tu čest ho vlastnit taky... Tak ať slouží :)

Miška2
Miška2 napsal 16.05.11 v 14:43

Moc pěkná tak si hezky užívejte 10 b.

sidar
sidar napsal 15.05.11 v 14:49

jeden z posledních vzducháčů, což je klasika jak řemen. Ať Ti dělá jen radost 10