Yamaha XV 125 Virago (2000)

Vlastník Piero37
Vloženo 10.4.2011
Aktualizováno 26.3.2013

K motorce mě navedl můj taťka a to byla ta nejlepší vec co udělal :D jsem mu za to vděčný. CHtěl jsem nějakou pilu ale toto je pro mě nejlepší

První dojmy - je to nadherny stroj, na kratké výlety a motosrazy. Ale zatoužil jsem po silnější. mohu doporučit holkám a nebo začinajicim jezdcum ;)

XV ečko mám od března tak zatím mám najeto asi zhruba 200km ale na prvních kilometrech jsem vědel že sní budu spokojen.Od simsona je to úplně neco jiného.To pohodlí a zvuk to je pro mě úplně ideální.Jel jsem i do velkých svahů a na 4ku neměla problém.Líbí se mi že se dá stále na ni něco upravovat a věmit :D.Pro začátel je to ideání motorka.
Tak uz mam za sebou cca 4000km a bez zadnych potiži.Vždy mě doveze kde má.Přes zimu ji budu asi davat do sevisu na seřizeni a mozna i nejake ty upravy na styl bobber :D

1.12.2011 dneska ifocialne zacala prestavba na styl bobber:)
tak uvidim... s originalem jsem najel neco kolem 5000km bez zadne zavady :). Prestavba bude asi takova: barva filova,snizeni zadniho blatniku,dloha riditka,airbrush,miniblinky
7.4.2012 tak konecne je prestavba skoro hotova,jeste par malickosti a je hotovo.

uniperun
uniperun napsal 19.03.18 v 17:19 10b.

Piero37
Piero37 napsal 07.04.12 v 10:43