Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník mashek
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 27.5.2014

prostě bandit, vždy sem po něm toužil tak ho mám a nikdy neopustím

První dojmy - První dojmy byli lepší než úplně poprvé na novějším modelu B600 (2006), pohodlnější posez a lepší řidítka působily tak celkově pohodlněji. Jinak žádnej drak prostě pohoda svezení Bandit rulez !

Maximálně odolný a spolehlivý motocykl to asi řekne každej kdo bandita zná. Žádnej divočák ,ale pohodička ježdění.
Celokapota vhodná na delší cestování. Spolu máme najeto 7000km a vše vpořádku. Sice to něco stojí, ale pravidelnej servis záruka kvality.

Dvě dovči máme spolu za sebou: v r.2010 sever Německa cca 3000km bez problému super spotřeba a spolehlivost

v r. 2011 chorvatsko cca 3200km taktéž všechno v pořádku. Akorát při cestě domů v ČR na D1 upadl vlivem drncání levý blinkr.

Musel jsem sundat hlavní stojan, při náklonu jsem skoro pokaždý brousil o asfalt
V září jsme pojezdili hodinku v Mostě na dromu. Perfektní zábava, moc mě to bavilo. Sice není banďourek sporťák, ale aspoň mě nevyhodil ze sedla a mohl jsem jet na hraně, stupačky obroušený, gumy odrbaný.
Stav tachometru 62000 km, budeme měnit rozvodový řetěz, a pak zase jezdit a jezdit

Táák Banďourek prodanej super čtyři roky poježdění. Myslim že novýmu majiteli ještě dobře poslouží

Miška2

Mišek napsal 15.03.11 v 17:40

pěknej kousek

ROSTYK
ROSTYK napsal 15.03.11 v 11:57

Tak jak se mi ty celokapoty nelíbily,tak si začínám zvykat.Vážně hezký,tak ať jezdí...10 b. A opustíš ho neboj,zvykneš si a půjdeš do 12 -tky...