Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Kareru
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 4.2.2016

Žádný trhač asfaltů, ale kde jsem chtěl projet tam jsem projel, prostě moto do nepohody.

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III) - Dobrý a profesionální přístup

První dojmy - Jede to, svítí to, napřed si prostě na sebe zvyknout

Motorku bych doporučil pro - pro všechny na koho není vysoká, pro jednoho ideální, pro dva se už trápí

Doplňky na motorce -

Zatím mám na ní najeto zhruba 8000 km a myslím si že pro mne je přesně to co jsem si vysnil. Nechtěl jsem motorku, se kterou budu spíš lítat než jezdit a pozorovat pouze rozmazané čmouhy na středu vozovky, ale prostě kochačka a když chci sjedu mimo silnici a pokračuji si kam se mi zrovna chce.
Po koupi nové moto, jsem si samozřejmně musel vyskoušet jaké to je enduro, párkrát jsem sebou plácl o zem a zjistil že to není jen mými jezdeckými zkušenostmi, ale i obutím, tak jsem obul 09 dakar, více se otrkal, jezdím i tam, kde bych jinak před tím nejel a padám dál, ale obutím už to opravdu není :).
Bude mi po ní smutno, do cesty mi vycouval polák a co z ní zbylo prodala pojišťovna v aukci, tak jsem zvědav, kdy se objeví v inzerci, nebouraná jetá starším pánem pouze v pěkném počasí. Nakonec za 5 let 93000 km bez větších závad, nikde mne nenechala a vždy dovezla v pořádku domů, až na poslední cestu do práce a za to holka nemohla, pokud rozhejbu ruku, půjdu asi do velké sestry, pro mne byla terka ideální, já bych neměnil, ale začali jsme často vyrážet ve dvou a na delší cesty a to pro ni moc není.

Kareru
Kareru napsal 15.02.16 v 17:01

to jo, budu v dobrém vzpomínat, už je nástupkyně

Hery22
Hery22 napsal 15.02.16 v 16:59 10b.

Hezká tenerka škoda ji

krysoid
krysoid napsal 24.10.15 v 17:56 10b.

Chlape,jak čtu ten tvůj deník,vstávají mi chlupy na zádech.Už jen za to tvoje odhodlání si zasloužíš 10b!!!Jinak perfektní motorka.
Jo ženský pro to nemají pochopení,jsem na tom stejně...Já,nebo motorka...tak nic,sbal si kufry a ahoj!!!

context
context napsal 26.08.15 v 19:38 10b.

pěkná ténérka přejí hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

task71
task71 napsal 21.05.13 v 09:01 10b.

Hodně kilometrů bez nehody krajane.