Suzuki VL 125 Intruder (2007)

Vlastník Krtecek
Vloženo 26.6.2010
Aktualizováno 25.12.2010

Nejkrásnější stopětadváca na světě:)

Jsou to silné slova co jsem napsal v úvodním textu, ale nemohu jsi pomoci!
Když jsem si v 16i vybíral motorku, chtěl jsem jedině choppera! Absolutně jsem neměl důvěru v čínský a podobný stroje! Takže v úvahu připadali jedině japonky...

Pak sem uviděl inzerát na rok starou dovezenou mašinu a už se pro ní jelo.
Suzuki VL Intruder 125 LC, (Tento model se v Evropě neprodával, takže původ téhle krásky je asi z Japonska!), na první pohled musela být moje. I když jsem ji kupoval v dosti dezolatnim stavu. Byla padlá na levý bok, neměla přední blinkry, baterku, prasklý blatník, rozbitý zrcadko... Ale prostě byla moje.
Všechny díly se dokoupily, opravily a introš se dal do originálniho stavu (Pořizovací cena 75 000 kč je včetně všech oprav a přihlášení). A v tomhle stavu taky zůstal, tak mi příšel nejkrásnější...

Peklo bylo Introše přihlásit, protože měl 1200km najeto a registroval se jako nový motocykl. Po měsíci útrap ale už bylo vše v pořádku a už jsem se jen vozil.
Nikdy s ním nebyly žádné problémy až na jedno škubání motoru což se spravilo při servisní prohlídce! (netuším co to bylo)

Těch 125cm a 9,5 kW sice moc nejelo, ale mě to vždy stačilo. Nejsem ten typ co touží po nadmíře adrenalinu Takže hezky cestovní rychlost 80 km/h a pořád řadit, protože do kopce nejela už vůbec. Na druhou stranu, spotřeba 3 - 3,5l na 100 km.

S Dvácou jsem zažil nádherné 2 roky, úplně mi změnila život, teď žiju pro motorky. Nikdy jsem s ni nejel žádné dálky vždy jen výlety kolem komína. Takže najetých bez mála 6000 km není žádná chlouba, ale na první lásku se nezapomíná
Nakonec jsem ji v osmnácti prodal jednomu mladíkovi z Plzně, tak ať mu dobře slouží.
NEZAPOMENU

Mcx
Mcx napsal 10.08.10 v 12:55

Nádhera Introuš přeju taky pěkný poježdění jo s těma kopcema čtyřku natoč do devadesátipěti a vyjedeš všechno :D

bastik.
bastik. napsal 08.08.10 v 19:21

ahoj , díky za Tvůj komentář a doufám, že se někdy taky spolu svezeme. Dávám 10ku oběma Tvým mašinkám, i když ta druhá tu ještě není Ahojky Baštík

Boža
Boža napsal 27.06.10 v 21:04

Skvělý začátek je to opravdu pěkná motorka přeji pohodu na cestách dalších 10 bodů

AL-Hliník
AL-Hliník napsal 27.06.10 v 10:58

nádherný Introš. Přeji pěkné poježděníčko Za 10b

hroňa
hroňa napsal 27.06.10 v 07:20

je to opravdu pěkná mašina tak ať Ti to jezdí, psílám Ti prvních 10 bodů a přeju stále suchou stopu